«ЗАРАДИ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ – КРАЇНІ ПОТРІБНА ЄДНІСТЬ».

21 листопада новокаховчани відзначили День Гідності і Свободи. У залі міського Палацу культури пригадали вагомі в українській історії події – початок двох революцій, вшанували пам’ять українців, що загинули за краще українське майбутнє, осмислили події сьогоднішнього дня і кроки для об’єднання українського суспільства. В заході взяли участь керівництво міста, керівники та працівники установ, підприємств, організацій, духовенство,  студентська молодь, мешканці Нової Каховки.

Від кадрів, які нагадали про події листопада 2013 року – лютого 2014 року, стискалося серце. Творчі колективи і виконавці міста нагадали пісні, які народилися в ці роки. Зворушливими були і танцювальні композиції.

До громади звернувся міський голова Володимир Коваленко:

«Новітня історія України відзначена доленосними датами. Серед них – 21 листопада. З цього дня ми шукаємо відповідь на велику кількість запитань. Бо кожна людина, що живе на землі, має право на щасливе життя. Поряд зі словом «гідність» можна поставити «честь, відповідальність». Гідність потрібно врівноважувати зі всіма. Свобода не буває безмежною – вона передбачає не лише твої права, але й права того, хто поряд. І їх треба поважати. А ще після слів має бути гідна і чесна праця, поведінка, виховані діти, сплачені податки, поняття моралі, повага до історії.

Ми всі – діти однієї країни, і ніхто, крім нас, не несе за неї відповідальність! Заради тих, хто віддав свої життя за Україну, за її гідність і свободу, закликаю вас сьогодні до національного діалогу – почуйте один одного в бесіді двох, в спілкуванні в колективі. Заради припинення трагічних сторінок в історії нашої держави, заради її успішного мирного майбутнього для всіх українців».

«Ми живемо в складні часи, які нагадують бурхливе море. І всі ми – на одному кораблі. Хтось його розхитує, а хтось намагається утримати корабель в таку бурю і не збитися з курсу заради всіх тих, хто на його борту. Про це варто пам’ятати і варто прагнути до порозуміння, до єдності», – з такими словами звернувся до мешканців міста секретар Новокаховської єпархії, протоієрей Миколай.

На урочистому вечорі згадали імена новокаховчан, які загинули, захищаючи Україну на сході. Пам’ять всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання. А молодь міста поклала вінок пам’яті до пам’ятника захисників України.

Пам’ятайте, якою дорогою ціною здобуває Україна кращу долю, як важко встає з колін! Справа українців – допомогти їй в цьому. Бо крім нас цього нема кому зробити. Тож не шукаймо кращої долі в інших землях – робімо щасливою і успішною свою українську землю з розумом, витримкою, спільною порадою, наполегливо працюючи і дбаючи про свою країну!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.