Срібло новокаховських волейболісток на обласному турнірі.

З 23 по 25 листопада 2018 року в місті Скадовськ проходив ІV турнір з волейболу пам’яті МСМК В.С. Загайкана серед команд дівчат 2004 року народження та молодших. У змаганнях взяли участь 7 команд з міст: Херсон, Нова Каховка, Скадовськ, Одеса, Южний (Одеська область) та села Чулаківка Голопристанського району.

Місто Нова Каховка представляли вихованці ДЮСШ відділу освіти під керівництвом тренерів Петра та Галини Бойко у складі: Жукова Христина, Литвинова Валерія, Літвинова Дар’я, Бойко Анна, Сестреватовська Дар’я, Сидорчук Тетяна та Одінцова Ксенія. 

Новокаховчанки поступалися суперницям за зростовими показниками та віком, адже у нашій команді 2 гравця 2005 року народження, 1 – 2006, 3 – 2007 та 1 – 2008 року. Тож на високі результати не варто було розраховувати. Тим паче перед юними волейболістками тренери на цьому турнірі  поставили задачу – набуття досвіду.

Але наші вихованки протягом змагань зуміли обіграти команди “Хімік” (м. Южне) (2:0), “СДЮШОР” (м. Одеса) (2:1), 2 команди “ДЮСШ 6” (м. Херсон) (2:0, 2:0), “Чулаківка” (2:1) та поступилися з рахунком 1:2 представницям Скадовської РКДЮСШ.

За підсумками змагань призові місця були розподілені наступним чином:
1 місце – Скадовська РКДЮСШ,
2 місце – “ДЮСШ” м. Нова Каховка,
3 місце – “Хімік” м. Южне.

На відкритті турніру, яке відбулося першого ігрового дня, всі учасники від господарів отримали солодкі подарунки. На церемонії нагородження переможцям та призерам були вручені грамоти, медалі та кубки. Також були відмічені кращі гравці, у нашій команді цією нагородою була відмічена Жукова Христина.

Вітаємо наших волейболісток, їх тренерів із вдалим виступом та бажаємо успіхів у подальшому!

Керівництво ДЮСШ Новокаховського відділу освіти висловлює слова подяки за чудову організацію господарям змагань!

Особливу вдячність висловлюють батькам юних спортсменок, саме завдяки яким діти отримали можливість взяти участь у турнірі!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.