Фракція БПП підтримує рішення РНБО про введення воєнного стану в Україні.

Фракція “Блок Петра Порошенка” підтримує рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) про проведення позачергового засідання Верховної Ради в понеділок, 26 листопада, і прийнятті на ньому рішення про введення воєнного стану в Україні на 60 діб у зв’язку з агресією РФ у Керченській протоці, повідомляє Інтерфакс.

У заяві фракції БПП, розміщеної на сторінці партії в соцмережі Фейсбук, відзначається, що обстріл кораблів українських Військово-морських сил і їх захоплення, під час якого було поранено шістьох українських моряків – це свідомий акт агресії в акваторії Азовського моря, організований Кремлем.

“Фракція “Блок Петра Порошенка” візьме участь у засіданні Верховної Ради України і закликає колег зібратися на позачергове засідання парламенту і прийняти рішення про введення воєнного стану в Україні. Наш обов’язок забезпечити національну безпеку нашої держави, суверенітет, непорушність наших кордонів і зробити все можливе для відсічі російського агресора і збереження цілісності України”, – сказано в заяві.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.