Як держава стимулює народжуваність.

За останніми даними статистики, населення України скоротилося більш як, на 9 млн. осіб. На початку 1991 року після розпаду Радянського Союзу в Україні проживало близько 52 млн осіб, але вже станом на 1 січня 208 року трохи більше 42 млн.

У чому причини зменшення населення? Як запобігти відтоку мізків із країни?

За період нестабільних 90-х країна втратила чимало людських ресурсів, котрі зараз вона потребує, основною причиною цього була зміна політичного та реформування економічного курсу держави.

Роботодавці зараз готові платити чималі кошти, за кожного співробітника, адже розуміють, що завтра вони можуть поїхати за кордон на заробітки. Так тільки за останні чотири роки мінімальна зарплата збільшилась з 1218 гривень до майже 4200 (станом на 1 січня 2019 року). Якщо брати до уваги середню зарплатню, то станом на 1 липня 2018 року вона складає трохи більше 9 тисяч гривень. Вже наступного року Уряд сподівається перетнути відмітку у 10 тисяч гривень.

Згідно останніх даних Держстату, за перші місяці 2018 року на кожні 100 померлих в Україні припадає близько 54 народжуваних. Уряд усіма силами намагається виправити цю ситуацію, так наприклад була запроваджена система «Baby box», що має забезпечити дитину усім необхідним в перші місяці життя. Станом на сьогодні допомога держави за народження дитини складає 41 280 гривень.

Ви можете придбати ляльковий будиночок чи ігрове ліжко для своєї дитини у магазині Domikofff – https://domikoff.com.ua/product-category/domiki/

Для покращення ситуації вже зараз держава має усвідомити важливість стимулювання народжуваності, потрібно винести це питання на рівень державної ідеології. Будування дитсадочків та шкіл, поступове збільшення декретних виплат – першочергове завдання держави в усі часи.

Щодо відтоку дорослого населення, рішення цієї ситуації одне – збільшення зарплатні та створення здорових умов для ведення бізнесу. За таких умов не буде сенсу шукати кращої долі на чужбині. Люди мають довіряти державі та відчувати зміни на краще вже зараз, це стимулює розвиток економіки та надасть поштовх на стрімкий розвиток до розбудови країни.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.