«Всі ми різні, але всі ми рівні».

Під такою назвою відбулась концертна програма артистів Дитячої школи мистецтв для вихованців Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Саме у понеділок, 3 грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю особливих дітей радували запальним танцем та солодкоголосим співом.

Організатори постарались на славу: поряд з хореографічними номерами корсунського колективу народного танцю «Лілея» дітлахів залучали до всеукраїнської та світової музичної класики, як то «Запорожець за Дунаєм». І, навіть до шопенівського вальсу. Значною частиною програми став ляльковий театр, про виступ якого посприяла депутат міської ради Світлана Дук.

На захід завітали й інші поважні гості: колега пані Світлани Наталія Марченко, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Олексій Левицький та представники благодійного фонду Ігоря Колихаєва. Всі вони підготували малечі пакунки з солодкими подарунками та величезний кошик соковитих стиглих яблук. «Хочу побажати батькам мудрості, витримки, здоровя. Дітям – щастя та безтурботності. І щоб все це примножувалось з кожним днем», – відзначила Наталія Марченко.

Вихованці центру соціальної реабілітації активно долучилися до святкування. Разом з батьками і викладачами вони водили хороводи, декламували вірші, підтанцьовували та власноруч підігрували артистам. Зворушливим став виступ дівчинки Лейли, яка одна з трьох вихованців центру цього року пішла до першого класу загальноосвітнього закладу. Вона закликала присутніх до добра й миру.

Нагадаємо, у 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю (International Day of Persons with Disabilities), з метою просування прав цих людей у всіх сферах суспільного життя, а також залучення уваги широкої громадськості до проблем людей з інвалідністю. Особливо, якщо це стосується дітей.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.