ТАЛАНОВИТІ МАЙСТРИ, ЯСКРАВІ ОСОБИСТОСТІ.

Апаратну нараду, яка відбулася 4 грудня у великій залі виконкому, міський голова Володимир Коваленко почав з нагороджень, зазначивши: «Для цього є всі підстави – у листопаді відбулося кілька професійних свят. І наших земляків відзначили на рівні держави та області. Крім того, є люди, які зробили багато корисних справ для міста, і ми за це маємо їм віддячити».

До дня працівників сільського господарства Дипломом Департаменту агропромислового розвитку Херсонщини була нагороджена Раїса Петрівна Данильчук – завідуюча лабораторією Новокаховського цеху кондитерських і пряничних виробів ТОВ «Берислав-хлібозавод». Вона стала переможцем в галузі «Кращий пекар області».

Подякою Верховної ради України нагороджена Наталія Валеріївна Шатило – соціальний інспектор УПСЗН. Міський голова вручив жінкам нагороди і квіти і побажав подальших успіхів.

  *****

«Всі ви пам’ятаєте події, пов’язані з приїздом в наше місто делегації з Дрогобича, – продовжив нагородження Володимир Коваленко. – Їх ініціатором став депутат обласної ради – наш земляк, який нині живе в Новій Каховці – Віктор Анатолійович Помазнюк – людина, яка небайдужа до всього, що відбувається в Новій Каховці, є справжнім патріотом в усьому – в роботі, в сплаті податків, в єднанні різних областей України. Сподіваюсь, що разом ми зробимо ще багато добрих справ», – сказав міський голова, вручаючи Подяку і квіти.

Дякуючи, Віктор Помазнюк нагадав: «Виріс у Малій Каховці, підприємство моє знаходиться у Таврійську. А жити два роки тому переїхав до Нової Каховки, бо вважаю – і не тільки я, що кращого міста в Україні просто не існує. Як говорять мої друзі – перше бажання, яке виникає, коли завітаєш до Нової Каховки – залишитися тут жити. Моє переконання – там, де людина живе – те місто вона повинна робити кращим. Навіть якщо воно таке чудове, як Нова Каховка. Думаю, що ви про мене ще почуєте».

*****

Оксана Олександрівна Якубова 15 років очолювала Новокаховський міський відділ освіти. Як керівник і як педагог віддала багато сил і часу, щоб освітянська галузь міста сягнула високого рівня. Рік тому Оксана Олександрівна  висловила бажання повернутися керівником до рідного НВК №2 – де розпочинала свій педагогічний шлях. У листопаді цього року вона прийняла  остаточне рішення – повернутися ближче до дітей. Про таку кадрову зміну в освіті міста повідомив міський голова.

Присутні на апаратній нараді керівники зустріли Оксану Якубову тривалими оплесками. Володимир Коваленко подякував досвідченому керівнику і педагогу за наполегливу роботу  в нелегкі часи реформ: «Завдяки Вам і Вашим колегам ново каховська освіта має достойний рівень. Ви повертаєтесь до школи, де колись починали свою педагогічну діяльність. Сподіваюсь, що з Вашим приходом школа вийде на новий рівень». Володимир Коваленко вручив Оксані Якубовій Подяку і подарунок – іменний годинник.

Оксана Якубова подякувала всім присутнім керівникам: «Від себе та всіх працівників найбільшого відділу –  за порозуміння, співпрацю, за вирішення екстремальних ситуацій, в які доводилося потрапляти. І за те, що в наших стосунках завжди перемагала людяність. Сподіваюсь, що так буде і надалі».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.