ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ: «ВІРЮ.ЧЕКАЮ.МОЛЮСЯ».

День Збройних Сил відзначила Україна 6 грудня. А разом з країною – і Нова Каховка. Напередодні до бійців дислокованої у Новій Каховці 57-ї мотопіхотної бригади, які нині несуть службу на сході України, з подарунками від новокаховчан вирушила делегація, яку очолив радник міського голови Володимир Федченко. У складі делегації – і творчі колективи міста.

А 6 грудня у міському Палаці культури відбулися урочистості. До присутніх у залі новокаховчан звернувся секретар міської ради Олександр Лук’яненко.

А потім відбувся показ стрічки «Вірю. Чекаю, Молюся». У глядацькій залі була переважно студентська молодь. Авторами фільму виступила команда з міста Дніпро на чолі з режисером Катериною Стрельченко. Стрічку представив оператор і режисер монтажу студії «12 кадр» Дмитро Панков.

Перегляд фільму відбувався у повній тиші. Ці кадри вражали страшною правдою про сьогоднішню війну – це були спогади колишніх військових і цивільних полонених, які пройшли через неймовірно жорстокі тортури нелюдів, які знущалися, намагалися зруйнувати душі і тіла мужніх українців, безжально глумилися над українськими святинями, над людською гідністю. І їх дії вже сьогодні можуть бути кваліфіковані як злочини проти людяності. І другий важливий аспект фільму – це пошук зниклих безвісти на Донбасі. Про це розповідали у стрічці представники судмедекспертизи, пошукових організацій, «Червоного Хреста», психологи, волонтери, рідні тих, хто зник і досі немає про них ніякої звістки. Але рідні чекають, живуть надією, що звістка буде радісною, і їх син, чоловік, батько повернеться додому живим. Нинішні події щодня додають горя і сліз в українські родини. В цей нелегкий час, коли Україна потребує захисту, в нас одна надія – на наших військових, на їх мужність і рішучість. А їм потрібна наша підтримка і наша єдність. Тоді країна зможе себе захистити. Тож щодня, щогодини пам’ятайте про наших захисників, підтримуйте їх і пишайтеся ними.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.