«ЗАХИЩАТИ – ЦЕ ПОКЛИКАННЯ СПРАВЖНІХ ЧОЛОВІКІВ».

7 грудня відбувся збір особового складу 196 батальйону Нової Каховки, присвячений командним навчанням територіальної оборони. Головною подією заходу стало урочисте прийняття новоприбулими солдатами військової присяги на вірність народу України.

Аби привітати з такою важливою подією у житті кожного чоловіка, та з нагоди Дня збройних сил України, до солдат завітали міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, його заступник Віктор Замковий, військовий комісар міста Дмитро Самойлов,  керівники Великоолександрівської, Нововоронцовської та Верхньорогачицької районних держадміністрацій.

«Сьогодняшній ранок насправді добрий. З ознакою чоловічої сутності на цій землі. Я завжди дивувався: Чому в суспільстві руйнується суть чоловіків? Що трапилось? Ми перевели площину власної відповідальності у площину претензій до кого завгодно, тільки не до себе. Тому сьогодні, дивлячись вам у вічі, я щиро радію, що і на нашій території є справжні чоловіки, які усвідомлюють своє покликання. Бути готовим до збереження життя батьків, дружини, доньки, сина, онуків, братів – звичайне чоловіче ремесло. І я щасливий, що ці тактичні заняття відбудуться. У будь-якому разі, ми повертаємо наші традиції: від козацтва до сьогодні, коли чоловік несе відповідальність… Маю сподівання, що навички, якими ви оволодієте під час навчань, все ж таки вам не знадобляться», – звернувся до військових Володимир Коваленко.

Голова РДА Великоолександрівського району Ігор Цвігуненко відзначив серйозність теперішньої ситуації та наголосив на значущості навчань:  «Я переконаний, що для тих, хто сьогодні приймав присягу вперше, цей  день назавжди залишиться у пам’яті. Ви розумієте, що захист України лягає на ваші плечі. І в той час, коли наші побратими знаходяться на фронтах, ви готуєтеся до збереження миру і цілісності на мирній території нашої держави. Бажаю всім закінчити ці навчання та повернутися до своїх родин. Благополуччя, розуміння та Божої ласки».

Теплі слова подяки та побажання мирного неба також висловили голова Нововоронцовської РДА Василь Тітаренко та перший заступник голови Верхньорогачицької РДА Віталій Биков. Вони відмітили, що територіальна оборона – перший крок до захисту нашої території, особливо у ці складні для всіх часи. Тому захищати мир та спокій українців саме зараз – надзвичайно складна, але водночас почесна місія.

Нагадаємо, що з 3 грудня на території Херсонщини розпочалися збори серед резервістів та військовозобов’язаних. Два дні потому було розгорнуто 196-й батальйон бригади територіальної оборони в Новій Каховці на базі колишнього дитячого садка «Орлятко». До військового формування залучені 5 районів області, а відточувати навички бойового злагодження бійці будуть протягом 10 днів.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.