ЗНОВУ – ШАХРАЙСТВА І КРАДІЖКИ.

Жертвами численних шахрайств та крадіжок стали новокаховчани минулого тижня. Про це повідомляє міський відділ поліції у своїх щотижневих зведеннях. На рахунку зловмисників – кругленькі суми, отримані шляхом обману довірливих містян, ювелірні вироби та золоті прикраси, а також всіляка всячина, накшталт техніки і інструментів.

27 листопада поліцейські отримали заяву, в якій йшлося про те, що під приводом продажу товару – автомобільних запчастин через мережу інтернет, невідомий шахрайським шляхом заволодів грошима заявника, які постраждалий перерахував на банківську карту. Два дні потому також заявили на підставного рієлтора, який при здійсненні продажу квартири виманив гроші з безтурботного мешканця Нової Каховки. А також приклад, який вже став класикою: «Невідома особа, зловживаючи довірою пенсіонерки, під приводом допомоги її сину, який потрапив в біду, шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами в сумі 23 тис гривень, які остання віддала при зустрічі біля будинку», – йдеться у зведенні.

Органи Національної поліції вкотре закликають новокаховчан бути обережними, та при підозрі про зловмисні чи незаконні дії одразу телефонувати за номером 102.

Не припиняють чинити оборудки і крадії різного калібру. За надісланими заявами протягом 27 листопада – 2 грудня було здійснено крадіжки обладнання та інструментів з підприємства, товарних позицій з магазину «Ватсонс», виробів із золота шляхом проникнення до будинку у Дніпрянах.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.