«НЕ РУБАЙ ЯЛИНКУ, ХАЙ ВОНА РОСТЕ».

Під таким гаслом 13 грудня у картинній галереї імені А.С. Гавдзинського відбулось урочисте відкриття виставки-конкурсу «Букет замість ялинки» та нагородження призерів.

Головна мета виставки – популяризація дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, і особливо – напередодні зимових свят.

Співорганізаторами яскравої події стала Станція юних натуралістів Новокаховської міської ради на чолі з її директором Римою Якубівною Головановою, яка вручала грамоти і солодкі подарунки діткам-переможцям.

На виставку завітали представник Новокаховської громадської екологічної організації «Мама-86» Анатолій Єванков, директор картинної галереї ім. А.С. Гавдзинського Новокаховської міської ради Олена Михайленко, юні конкурсанти, і звісно ж – їх батьки.

Оригінальним виступом розважали аудиторію вихованці Станції юних натуралістів, учні ЗОШ №1. А потім, після нагородження, ведучі заходу провели серед глядачів вікторину на предмет знань про хвойні дерева.

Конкурсанти з 15 навчальних закладів представили аж 120 неймовірних, надзвичайних і фантастичних виробів у номінаціях: «Патріотична ялинка», «Новорічно-різдвяні композиції», «Еко-ялинка», «Креативна ялинка». Присутніх більш за все зворушили та приємно здивували патріотична ялинка, а також ялинка, створена за допомогою відпрацьованих комп’ютерних деталей. Привернув до себе увагу й оригінальний сніговик, виготовлений з використаних паперових стаканчиків.

«Ця виставка проходила в картинній галереї  з 2008-го по 2012. Потім місце її проведення змінили. У цьому році ми дуже зраділи, коли виставка знову повернулася до нас, бо вона користується  великою популярністю. Приміром, сьогодні до нас завітала група діток з санаторію – витягнути їх звідси було неможливо. Яку не візьмеш композицію – чи букет, чи то ялиночку – це диво. І важко було насправді визначити переможців. Дуже дякую всім, хто взяв участь і створив цю новорічну красу», –  радісно зазначила Олена Михайленко.

Виставка буде радо зустрічати жителів і гостей міста аж до 19 січня 2019 року, тож усі бажаючі матимуть змогу прийти і насолодитися майстерними диво-витворами.

                                                                                             Олександр Дорогокуп

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.