ЗАСЯЯЛА ВОГНЯМИ ГОЛОВНА ЯЛИНКА НОВОЇ КАХОВКИ!

За традицією, після реконструкції Палацу культури, її встановили на головній площі міста. Навкруги розташувалося торговельне містечко з зонами фуд-корту, розвагами та сувенірами. Свою продукцію представили підприємці Нової Каховки, благодійні організації та майстри декоративно-ужиткового мистецтва. Кожен охочий міг зігрітися кавою, спокуситися перепічкою чи придбати новорічний сувенір – для себе або у подарунок для близьких  людей.

Надвечір, 20 грудня, разом з керівництвом та гостями міста новокаховчани зібралися біля святкової сцени в очікуванні заповітних закликів Діда Мороза й Снігуроньки: «Ялиночко, гори!». Першим привітальне слово взяв міський голова Володимир Коваленко. Він поздоровив громаду з прийдешніми святами та повідомив – міський бюджет прийнято на сесії міської ради, яка відбулась цього ж дня.

«Хочу подякувати всім Вам за рік, який минає та невдовзі потрапить на сторінки історії. Він не був схожим на інші роки, але Ви допомогли мені, разом з депутатським корпусом та виконавчим комітетом, здолати перепони на нашому шляху, які виникали у звязку з реформами. Дякую вчителям, медикам, всім мешканцям за розуміння. Дякую за те, що наше місто має власне обличчя. Це результат Вашого відношення, Вашої праці… Сьогодні найбільший дефіцит в країні – дефіцит людяності та спокою. Але ми, спільними зусиллями, змогли це забезпечити. Якщо буде спокій – розумні люди знайдуть вихід з будь-якої ситуації. Тому є всі підстави подякувати 2018 року! Ми його завершили чистим, фінансово успішним і забезпеченим. Сьогодні ми прийняли бюджет. Хочу Вам повідомити, що наступний рік ми розпочнемо з 27 млн грн у бюджеті розвитку, на відміну від 2018, де стартовим майданчиком була цифра у 5 млн грн. Наше місто за цей рік зміниться на краще: вулиці, парки, дороги. Ми приєднали селищні громади, що покращить життя сільських мешканців. Нова Каховка – зразкове місто Херсонщини. За наше місто не соромно… На порозі новий рік. Що ми від нього чекаємо? Як правило, доброго, чистого, світлого. Але слід памятати: абсолютна більшість цих добрих рішень залежить від нас. Бог створив людину для щастя, і нехай воно буде у кожного. Тільки ми зможемо забезпечити мир і спокій у нашій державі. Ми на це маємо право! Це наша історична місія! Нехай Господь Бог береже нашу землю, а вас усіх – з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим», – завершив міський голова. Про людяність і прагнення до змін на краще говорив і секретар Новокаховської єпархії, протоієрей Миколай. Своєрідною притчею він закликав мирян до чистоти помислів та ясності думок.

Свої перші новорічні подарунки від міського голови та Благодійного фонду «Н. Каховка» отримали маленькі артисти зразкового ансамблю танцю «Ручеек». Увесь вечір мешканців Нової Каховки розважали творчі колективи міста: фольклорними заспівами, бадьорими танцями та іншими передноворічними номерами, закликаючи прихід довгоочікуваного нового року.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.