25 грудня 2018 року перестало битися серце директора ЗОШ №10 Тамари Василівни Коткіної.

Тамара Василівна Коткіна народилася 07 липня 1953 року в селищі Петровське Асташківського району, Калинінської області. У 1964 році разом з батьками переїхала до Нової Каховки.

Закінчила загальноосвітню школу №4, Бериславське педагогічне училище, Херсонський державний педагогічний інститут. Працювала вчителем початкових класів, директором школи №9, методистом відділу освіти. У роботі і в житті надійною підтримкою були чоловік Коткін Валентин Петрович, донька Анна та онука Анастасія. З 1997 року Тамара Василівна – директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10.  Під час її керування навчальний заклад став школою  гуманітарно-естетичного напрямку, переможцем конкурсу  «Школа Херсонщини», у благодiйному проекті «Добро починається з тебе», отримала диплом мiжнародного благодiйного фонду «Україна 3000» як переможець 1 вiдбiркового туру благодiйних проектiв, отримала Подяку «За внесок у вiдродження традицiй  доброчинностi та підтримку дитячих благодійних проектiв». У 2008 роцi школа виграла Польсько – Американський грант «Молодь за демократiю» та вiдвiдала з вiзитом Малопольське Воєводство м. Новий Сонч, гiмназiю №2 iм.У.Кохановської. З 2010року  школа запроваджує профiльне навчання з природничо-математичного профiлю (екологiчний напрямок) та фiлологічний профiль (українська фiлологiя).

Тамара Василівна Коткіна була Вчителем вищої категорії, вчителем-методистом, відмінником освіти України.

Була справжнім професіоналом своєї справи. Спеціалістом з великої літери. Багато молодих колег і не тільки, навчалися у неї майстерності і нерідко користувалися її порадами і допомогою. Вона була дуже толерантною і доброзичливою,  завжди могла вислухати кожного, хто звертався до неї за підтримкою, щось порадити, допомогти, нікому не відмовляла  у проханнях.

Могла підняти настрій будь-кому.  Другої такої людини у нашому колективі більше не буде. Нам буде дуже не вистачати її. До кінця життя  Тамара Василівна залишиться в нашій пам’яті як зразок стійкості, життєрадісності, активності та професіоналізму.  Світла пам’ять про неї залишиться в наших серцях…

Колектив педагогів, батьків та учнів ЗОШ №10

Глибоко сумують з приводу непоправної втрати і висловлюють щирі співчуття рідним та близьким міський голова Володимир Коваленко, виконавчий комітет, міський відділ освіти, педагогічні колективи навчальних закладів міста, численні колеги і друзі. Жодні слова не здатні заспокоїти біль від втрати. Але ми з вами у цю скорботну годину.

Прощання з Тамарою Василівною Коткіною розпочнеться об 11.00 у Свято-Андріївському соборі, о 12.00 – на подвір’ї ЗОШ №10.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.