Новорічна феєрія.

Кожна дитина має потребу в догляді, любові та відчутті безпеки. Але іноді в житті буває так, що через деякі обставини потреби діточок не задовольняються в повному обсязі, вони почуваються беззахисними, і вже на початку свого життя вимушені наодинці переживати яскраві та, навпаки, гіркі моменти.

Традиційно на Новорічні та Різдвяні свята діти, які перебувають на обліку у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради, залучаються до святкових заходів.

26 грудня 2018 року під патронатом міського голови Володимира Коваленка на базі Палацу культури у м. Нова Каховка був організований та проведений новорічний ранок для дітей. Організатор вищезазначеного заходу – відділ культури і туризму Новокаховської міської ради (Зарудна Н.С).

На ялинку міського голови завітали діточки різних категорій. Фахівці центру(директор – Корсакова Н.В.) спільно зі спеціалістами служби у справах дітей Новокаховської міської ради (начальник – Поповиченко О.М.) запросили на святкування дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщених сімей, дітей сиріт та дітей, позбавлені батьківського піклування.

Малеча брала участь у святкових конкурсах, анімаційних таночках та інших розвагах.  На свято завітали Дід Мороз та Снігуронька, а також казкові герої.  Кожен учасник новорічної феєрії отримав солодкий подарунок від міського голови.

Але на цьому свято не закінчилося. Після веселих хороводів  біля ялинки малеча вирушила на перегляд вистави – мюзиклу народного театру юного глядача «Пригоди Буратіно в країні дурнів» (керівник театру – заслужений діяч культури України Анатолій Лазарєв).

Завдяки цікавій концертній програмі кожен з дітей відчув себе безпосереднім учасником казкового дійства. Багато зусиль доклали організатори заходу, аби створити справжнє свято, диво з казковими героями. Діти отримали гарний настрій, море позитивних емоцій. Сподіваємося, що спогади про свято збережуться надовго.

Директор Центру Н.В.Корсакова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.