«НІХТО, КРІМ НАС»: ЗУСТРІЧІ З МОЛОДДЮ.

Для забезпечення належного військово-патріотичного виховання молоді громадським формуванням з охорони громадського порядку та державного кордону «Ніхто, крім нас» була проведена зустріч з учнями новокаховської гімназії. Про це кореспондентам тижневика повідомив керівник ГФ Руслан Агаєв.

В ході занять інструктори організації ознайомили та навчили дітей засадам тактичної медицини (інструктор Сергій Кузьменко), провели заняття по ознайомленню зі стрілецькою зброєю, а саме збір та розбір автоматів (інструктор Ігор Білоус).

Також школярі мали змогу поспілкуватися з членами організації, які брали безпосередню участь у бойових діях в зоні АТО. Інструктори пояснили молодшому поколінню особливості десантної організації та поводження під час бойових дій, зокрема про допомогу при пораненнях. Надалі такі заняття планують провести і в інших навчальних закладах міста.

На базі гімназії також створено та ведеться активний набір групи юних парашутистів, викладачем якої буде інструктор обласного авіаційно-технічного спортклубу, водночас керівник «Ніхто крім нас» Руслан Агаєв. Першу повітряну вилазку планують здійснити навесні.

Окремо Руслан Аскерович наголосив: у Новій Каховці про солдат не забувають, волонтерська активність та гуманітарна допомога триває. «Наразі актив гімназії готує волонтерську допомогу, яку ми доставимо хлопцям 79 окремої десантно-штурмової бригади. В її особовому складі також є новокаховчани. Щиро вдячний учням та колективу гімназії (директор Олена Литвинова), що відгукнулися, допомогли, оголосили акцію волонтерської допомоги», – розповів він.

Поїздка була запланована на кінець минулого тижня і вона пройшла вдало. «Чергова волонтерська місія виконана. Волонтерський центр «Південний регіон» спільно з нашими Побратимами з ГО «Скіф» провідали та привітали з прийдешніми новорічними святами бійців 79 ОДШБр, 80 0ДШБр та передали смачні ласощі та святкові малюнки від учнів новокаховської гімназії. Велика подяка за постійну підтримку та допомогу новокаховському міському голові Коваленку Володимиру Івановичу, депутату новокаховської міської ради Сергію Хоменку, ФОП Роман Шурхан», – повідомив про результат волонтерської акції Руслан Агаєв на своїй сторінці у Фейсбук.

                                                                                                       Підготував  Ігор Бурлаченко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.