РЕМОНТ КОЛЕКТОРА ЗАВЕРШЕНО. ПОДАЧА ВОДИ НЕ ПРИПИНЯЛАСЯ.

Комунальне підприємство «Міський водоканал» повідомляє, що на самопливному каналізаційному колекторі по вул. Дружби в районі перехрестя з вул. Маяковського завершено аварійно – відновлювальні роботи і на даний час повністю відновлено роботу каналізаційної мережі. Роботи по відновленню ґрунту та благоустрою продовжуються. Відновлення асфальтового покриття буде проведено навесні 2019 року.

Як відомо, 27 липня 2018 року по вул. Дружби (в районі житлових будинків по вул. Маяковського 32 та вул. Дружби 55) було виявлено провалля зводу самопливного каналізаційного колектору d-500мм,  побудованого в 1967 році на глибині 8 метрів. З метою недопущення виливу неочищених стічних вод на поверхню землі, підтоплення прилеглих до аварії житлових кварталів та уникнення припинення  централізованого водопостачання, мешканцям міста було  організовано цілодобове перекачування стічних  вод трьома  дренажними фекальними насосами від місця провалля до наступного робочого колодязя. Обмежені  умови проведення робіт, а саме :глибина закладення колектора – 8 метрів, вузька вулиця, приватні забудови, наявність комунікацій міської інфраструктури, силові кабелі, кабелі зв’язку, газопровід, зливова каналізація – все це не дало змогу  проводити земляні роботи відкритим способом. Тому аварійно- відновлювальні роботи проводились  із застосуванням безтраншейної прокладки трубопроводу.  Роботи проводились без припинення централізованого водопостачання міста та даного району (вул. Дружби, вул. Рибальська, частково з вул. М.Букіна,вул. Довженко та вул. Гідробудівників (приблизна кількість споживачів 8000) та 2000м3 на добу.

 В подальшому, з метою уникнення провалля на даному колекторі, Новокаховською міською радою виділено кошти на розробку робочого проекту для будівництва обвідного колектору довжиною 365м, який буде прокладено від перехрестя вул. Дружби – вул. Маяковського по вул. М. Букіна  до вул. Рибальська.

                                                                            КП «Міський водоканал»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.