Life in dance»: 2018-й – успішний. В Новому році будуть нові успіхи!

Ось і закінчився ще один рік для школи танців «Life in dance». Рік, у якому довелось багато працювати.

Останні два місяці виявилися дуже напруженими та продуктивними для дітей та керівника школи Дар`ї Юріївни Барансати.

27 жовтня 2018 року колектив брав участь у фестивалі-конкурсі «Чемпіонат Західного Регіону», який проходив у м. Кам`янець-Подільському. Школа танців виборола Гран-Прі, а також солісти отримали свої нагороди: перші місця – Афанасьєва Анастасія, Самохвалова Елеонора, Зеленська Олександра, Камінська Марія ;друге місце – Моцьо Діана. А також Коваленко Ольга отримала перше місце та Гран-Прі.

17 листопада та 1 грудня «Life in dance» брав участь у конкурсах у м. Херсоні. Негода не завадила дітям вибороти перші місця та головну нагороду – Гран-Прі.

Найважливішим здобутком став Гран-Прі 8 грудня у м. Києві на Чемпіонаті України з сучасної хореографії та запрошення на Чемпіонат Європи ,який пройде у Болгарії. На цьому чемпіонаті зібралися найсильніші колективи України .Дуже важко було боротися, але школа танців , як завжди, змогла вибороти головну нагороду Гран-Прі та титул «Чемпіони України». Солісти також порадували своїми здобутками : перші місця – Афанасьєва Анастасія, Зеленська Олександра, Камінська Марія, Чумакова Єлізавета; другі місця – Калюжна Дар`я, Коваленко Ольга, Моцьо Діана; третє – Самохвалова Елеонора.

На цьому школа танців «Life in dance» з керівником Барансата Дар`єю Юріївною зупинятися не збираються. Після Новорічних свят, з новими силами , почнуть працювати ще більше, адже попереду – нові конкурси, і розслаблятися не можна.

Увесь колектив «Life in dance» та керівник Барансата Дар`я Юріївна  від щирого серця поздоровляють всіх з Новим роком та Різдвом : « Від нас відходить 2018 рік, непростий, але водночас продуктивний. Ми можемо сміливо , без побоювань і озирання на минулі невдачі, увійти у Новий 2019 рік. Щиро віримо – він буде успішним для кожного з нас!»

                                                       Колектив «Life in dance» та керівник Дар`я Барансата

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.