УСПІХИ ЮНИХ БОКСЕРІВ.

Як повідомив Заслужений тренер України з боксу та тренер секції боксу – Василь Царіков, юні боксери ДЮСШ Новокаховської міської ради успішно закінчили 2018 рік.

Ярослава Масюткіна (учениця НВК №2) у складі збірної команди Херсонської області на чемпіонаті України серед дівчат 2005-2006 р.н. у ваговій категорії до 51 кг – посіла ІІІ місце.

Ілля Тоган  (учень Новокаховської гімназії) тричі вигравав чемпіонати Херсонської області серед школярів 2005-2006 р.н. Чемпіон міжнародного турніра пам’яті О.Суворова (м. Ізмаїл, Одеська область). Ілля неодноразово нагороджувався цінними призами за кращу техніку і тактику ведення бою.

Данило Чиньоний (учень НВК №2) – чемпіон Херсонської області та регіональних змагань. На чемпіонаті України у м. Одеса посів 5(8) місце.

Учень ЗОШ №10 Сашко Каленик неодноразово вигравав відкриті першості Херсонської області з боксу.

Перше місце посів Влад Струміло (учень ЗОШ №4) у спартакіаді Херсонської області серед школярів 2003-2004 р.н. Слід відзначити Євгена Москаленка (ЗОШ с. Веселе) та Івана Грицана (учень ЗОШ №4), які посіли перші місця у відкритій першості Генічеського району.

Тренують здібних боксерів майстер спорту міжнародного класу Артем Царіков і Заслужений тренер України Василь Царіков. Вони пишаються успіхами своїх вихованців і бажають юним боксерам подальших перемог у новому 2019 році.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту приєднується до привітань: щиро вітаємо талановитих юних боксерів та їх тренерів із гарними результатами у 2018 році та бажаємо нових перемог у різноманітних турнірах, кубках та чемпіонатах!

Начальник Н.М.Таран

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.