ДНІПРЯНИ: РІК КАРДИНАЛЬНИХ ЗМІН.

Цього року дніпрянці ухвалили одне з найважливіших рішень, яке відкриває простір для безлічі перспектив. В контексті децентралізаційних процесів Дніпрянська селищна рада стала старостинським округом, об’єднавшись з новокаховською в єдину територіальну громаду.

«В гірший бік вже точно нічого не зміниться. Попереду – тільки гарні можливості для всіх мешканців Дніпрян. Річ у тому, що ми досягли того моменту, коли без обєднання неможливо було вирішити законодавчі питання на посаді селищного голови. Оскільки все, що зараз держава пропонує – перспективи і розвиток – в першу чергу для обєднаних громад. Перш за все, хотів би подякувати тим депутатам Дніпрянської селищної ради, які, поклавши свої мандати, дозволили мені виконати все те, що ми намітили разом. При цьому, жоден з них не припинив допомагати людям у вирішенні злободенних проблем. У будь-якому випадку, можу гарантувати одне – протягом наступних років дніпрянська громада не втратить темпів свого розвитку», – пояснював мешканцям селищний голова, а нині староста Дніпрян Анатолій Білий під час звіту про роботу за рік.

На щорічному звіті він також нагадав про інші здобутки селищної громади. Напевно, найбільш приємний момент – забезпечення житлом сироти завдяки спеціальній державній програмі та піклуванню органів місцевого самоврядування. Як розказав  Анатолій Білий, місцеві фахівці та добрі люди подбали, щоб дівчина не бідувала. Вселили її не в «голі стіни», а в помешкання з меблями і технікою.

Протягом 2018 року велося чимало робіт по облаштуванню селища: ремонт внутрішньоквартальних доріг і проїздів, а також шляхів від прилеглих сіл; утеплення і ремонт дитячого садочка «Колобок»; облаштовуються дитячі майданчики, місця для літнього відпочинку.

Дніпрянський староста поділився і планами на наступний рік. А завдяки об’єднанню з Новою Каховкою – вони масштабні як ніколи. «Наступного року ми очікуємо втілення двох великих проектів. Перший – стосовно ремонту дитячого садочка у Корсунці, другий – дошкільного закладу «Віночок». За інформацією Анатолія Білого, проекти вже здолали кілька важливих етапів, зокрема проведена необхідна експертиза.

«Щиро вітаю з Новорічними та Різдвяними святами всіх дніпрянців і всіх мешканців Новокаховської міської ради. Миру вам, здоров’я, родинного затишку, злагоди, здійснення планів і задумів, щасливого, успішного нового року, світлих і радісних Різдвяних свят!», – привітав в.о. старости Дніпрянського старостинського округу Анатолій Білий.  

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.