ВИБОРИ 2019: СОЦОПИТУВАННЯ – ВІДСОТКИ РІЗНЯТЬСЯ.

З початком передвиборчих перегонів все частіше з’являються дані соціологічних опитувань, проведених численними інститутами.

Згідно цих даних, станом на грудень 2018 – січень 2019 року, першість у президентських перегонах віддають лідерці «Батьківщини» Юлії Тимошенко (від 11,9 до 22,8 %).

За даними різних центрів, одразу за нею – Володимир Зеленський або Петро Порошенко. Так, фонд «Демократичні ініціативи» головним суперником опозиціонерки визначає чинного главу держави (13,8%). Київський міжнародний інститут соціології, Український інститут соціальних досліджень та компанія Seetarget на другу сходинку ставлять відомого актора та шоумена Володимира Зеленського (від 8,2 до 16,9 %).

Серед інших можливих кандидатів у трійці лідерів – Юрій Бойко, на підступах – Олег Ляшко та Анатолій Гриценко. За прогнозами до першої десятки списку потрапляють також Євген Мураєв, Олександр Шевченко, Святослав Вакарчук та Андрій Садовий. Інші політики за зведеними даними набирають менше 2% голосів.

Цікавими видалися результати соціологічної групи рейтинг у Херсонській області: Юлія Тимошенко – 22,8%, Володимир Зеленський – 16,9%, Юрій Бойко – 12,4%, Петро Порошенко – 8,9%, Олег Ляшко – 8,8%.

Нагадаємо, голосування на виборах президента України відбудеться 31 березня. Передвиборча кампанія та реєстрація кандидатів розпочалася у кінці грудня минулого 2018 року.

                                                                               За матеріалами інтернет-видань

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.