В ОСОБІ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ПОДЯКУ ОТРИМАЛА ВСЯ НОВА КАХОВКА.

Завершення кожного року зазвичай супроводжується підбиттям підсумків, аналізом зробленого і оцінкою виконаних планів.

Окрім цього, з урахуванням недоліків і помилок минулого року, відпрацьовуються напрямки подальшого просування вперед, задля досягнення поставлених цілей.

Підготовка до щорічної підсумкової наради в оперативному командуванні “Південь” супроводжувалася не простим перерахуванням досягнень та недоліків. Керівники служб для наочності своїх виступів використали слайди зі світлинами, якими  продемонстрували всі пункти, зазначені у доповідях.

Перераховуючи інноваційні підходи у розбудові інфраструктури військових містечок, покращенні матеріально-технічної бази військових частин, обласних військових комісаріатів, заступники командувача оперативного командування “Південь” по напрямках завдяки візуалізації дозволили усім присутнім побачити позитивні зрушення на власні очі.

За підсумками службово-бойової діяльності, кращі військовослужбовців були заохочені наказами командувача Сухопутних військ Збройних Сил України та командувача військ оперативного командування “Південь” грамотами, відзнаками та цінними подарунками. А кращим колективам військових комісаріатів були вручені кубки.

Присутній на підведенні підсумків перший заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант В’ячеслав Назаркін звернув увагу на те, що поточний рік оголошено роком індивідуальної підготовки. А це означає, що одним із пріоритетних напрямків розвитку Збройних Сил України має стати практичне опанування кожним військовослужбовцем стандартів НАТО.

За значний внесок у підтримку та допомогу військовим формуванням, від командувача військ оперативного командування “Південь”, генерал-майора Олега Вишнівського, Подяку і відзнаку «За заслуги» отримав Новокаховський  міський голова Володимир Коваленко. Приймаючи вже не першу важливу відзнаку від військових, міський голова подякував і запевнив – питання, пов’язані з дислокацією військових у Новій Каховці, були і залишаються першочерговими. Роботу лише розпочато. В подальшому важливої уваги потребуватимуть питання будівництва житла, організації медичного, соціального забезпечення. При  формуванні бюджету Нової Каховки на 2019 рік вже передбачені кошти на ці потреби. Значну допомогу надають новокаховчани і військовим, які нині несуть службу на сході України. Тож цю відзнаку Володимир Коваленко сприймає не як особисту, а як нагороду за зусилля великого колективу новокаховчан – депутатів, членів виконкому, трудових, освітянських, творчих колективів, кожного мешканця міста – всіх, хто допомагає військовим.  

                                      За інформацією Оперативного командування «Південь»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.