«ЩЕДРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИЙ ВЕЧІР…»

Старий Новий рік у виконкомі Новокаховської міської ради розпочався гучним щедруванням – з 7 години ранку до будівлі привітати з різдвяними святами, заспівати щедрівок, колядок, побажати успішного і щасливого Нового року поспішали і маленькі щедрівники, і представники молодіжної ради, і учні та викладачі Новокаховських шкіл, і керівники підприємств та організацій.

Всіх їх радо зустрічав міський голова Володимир Коваленко.  Він зізнався:

«Серце сповнилося теплом від почутого і побаченого. Стільки світла, зворушливої Різдвяної радості увійшло до цієї будівлі завдяки маленьким і дорослим новокаховчанам, які добре знають і залучають інших мешканців міста до українських традицій. Дякую всім за світлий Різдвяний настрій!».

Щедрувальники у яскравих костюмах дійсно щедро засіяли всі кабінети житом-пшеницею, і як годиться за народною традицією – отримали щедрі дари – і кільце ковбаски, і сало, і солодощі, і, звичайно ж, гроші! А день дійсно сповнився відчуттям казкової Різдвяної миті, теплом і радістю від побажань і посмішок. Тож мирного і щасливого всім Нового року! А для вас –  світлини та відео про те, як ватаги щедрівників вітали новокаховчан зі Старим Новим роком та святом Василя 14 січня.

Ось так вітали міського голову та працівників Новокаховського міськвиконкому вихованці ЗОШ №1.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.