ВОЛОНТЕРИ ПОВЕРНУЛИСЯ – І ЗНОВУ ГОТУЮТЬСЯ В ДОРОГУ.

14 січня до Нової Каховки прибув безцінний подарунок з Дрогобича – прапор України та ікона Покрова Пресвятої Богородиці. Полотна цікаві особливою технікою написання, завдяки якій не бояться вологи. Зображення на прапорі – з обох боків. А на зворотньому боці ікони – підпис автора. Це художник з Дрогобича Лев Скоп, який намалював святині  спеціально для бійців 57-ї окремої мотопіхотної бригади, що дислокується у Новій Каховці.

Нині бійці бригади несуть службу на сході України, в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил. Ікону та Український прапор освятив у Дрогобичі священник УГКЦ Ігор Цмоканич – в присутності міського голови Дрогобича Тараса Кучми та працівників міської ради. Через давнього друга – новокаховського волонтера Анатолія Обельця – дрогобицькі святині потрапили до Нової Каховки. Анатолій Обелець в свою чергу приніс їх до Новокаховської міської ради і передав міському голові Володимиру Коваленку. На цій зустрічі були присутні  заступник міського голови  Віктор Замковий і депутат міської ради Олександр Афанасьєв – вони наступного дня вже втретє вирушили на схід України з допомогою для військових.

Як розповів Анатолій Обелець, на Українському прапорі зображений шеврон – намалювати його було непросто. Адже на ньому – і зброя та військова техніка, і два герби міст, де дислокувалася 57-а бригада. Але це зміг зробити Лев Скоп – відомий художник, артист, музикант і волонтер. Делегація Дрогобича, до складу якої входив і Лев Скоп, на католицьке Різдво повернулися з чергової волонтерської поїздки.

Нагадаємо, що цього разу всі необхідні речі і продукти для військових були придбані за кошти міського бюджету. 16 січня волонтери благополучно повернулися до Нової Каховки. Як розповів Олександр Афанасьєв, ця поїздка, як і попередні, не була легкою. Ускладнили її й погодні умови. Та волонтерів зігрівала головна думка – там, на сході України, на них з нетерпінням  чекають.

Їх приїзду військові дуже зраділи. Спочатку подарунки з дому отримали танкісти, потім волонтери дісталися до штабу 57-ї ОМБР, де в першу чергу вручили Дрогобицький скарб – унікальні святині, написані відомим художником і волонтером. Відтепер ікона і Український прапор будуть зберігатися в капличці, яка є в розташуванні бригади. Є тут і військовий капелан. Бійців щиро вразив такий подарунок. Вони передали слова подяки волонтерам і громадам Дрогобича і Нової Каховки. Воїнам важливо знати, що вдома на них чекають, про них пам’ятають і громадянською єдністю підтримують захисників.

Як розповів заступник міського голови Віктор Замковий, далі волонтерська місія вирушила до розвідників, які розташовані в районі Водяного. Звідти до злітної смуги Донецького аеропорту – лише 1,5 кілометра. Розвідникам передали замовлену допомогу, і вже звідти вирушили додому – з новими замовленнями. Волонтери вже готуються до наступної поїздки. Така підтримка військовим буде постійною. Основна частина допомоги буде придбана за кошти міського бюджету. Але всі, хто бажає долучитися до надання допомоги українським військовим – приєднуйтесь!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.