ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ ВІД НОВОЇ КАХОВКИ ЗРОСТАТИМЕ.

У Новій Каховці посилили підтримку військових.

Рішення про покращення матеріально-технічного забезпечення та спрощення організаційних процедур ухвалили депутати міської ради на черговій сесії, 17 січня. Доповів начальник Управління з питань НС і ЦЗН Олександр Бараніченко.З метою створення запасів матеріально-технічних засобів, необхідних для оперативного обладнання території міста і держави до оборони були внесені зміни до Програми тероборони, дію якої продовжили до 2021 року.

«На сьогодні відбулась велика кількість змін, повязана з територіальною обороною. І час від часу доводиться вносити корекції з метою кращого вирішення цього питання», – уточнює міський голова Володимир Коваленко.

Відповідно до документа, планується надати допомогу у забезпеченні матеріально-технічними засобами, облаштуванні місць проживання та несення служби, створенні належних побутових умов для 124-ої окремої бригади тероборони, підрозділи якої обороняють Херсонщину, та 57-ої ОМПБр, штаб якої розташований у Новій Каховці. Так, на 2019 рік з міського бюджету передбачається збільшити фінансування на придбання меблів, господарчих товарів, витрати на перевезення особового складу тощо. Всього за програмою сума асигнувань збільшується на 839 тис грн у порівнянні з 2018 роком (з 448 тис до 1 млн 287 тис грн).

Окрім того, народні обранці одноголосно погодилися, що у керівному складі міського управління з НС та ЦЗ має бути офіцер, який відповідатиме за територіальну оборону.

До штатного розпису структури перевели і сторожів, які до цього були у підпорядкуванні міського відділу освіти. Нагадаємо, колишній дитсадок «Орлятко», де проводились збори новокаховського батальйону під час воєнного стану, передали у підпорядкування МНС. І надалі планується, що ця територія стане постійним місцем для відпрацювання тактичних навичок і бойового злагодження наших захисників.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.