ПОЇЗДКИ ОФІЦІЙНИХ ДЕЛЕГАЦІЙ – ЗА РАХУНОК МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ.

Поїздки офіційних міських делегацій оплачуватимуть з міського бюджету.

Відповідні зміни були внесені депутатами новокаховської ради до Програми забезпечення транспортного обслуговування загальноміських заходів на 2019 рік.

«У Програмі враховуватиметься перевезення ветеранів війни, учасників ООС, військовозобов’язаних військової частини, а також делегацій міст на українські, обласні і міські святкові й урочисті заходи для співпраці і обміну досвідом», – сказав заступник міського голови Олег Тарабака, представляючи проект рішення.

Дійсно, всі ці роки такі транспортні витрати покладались на відповідні комунальні підприємства (по більшій частині на КП «Автоцентр»). А з підписанням угоди про побратимство з Дрогобичем і розташуванням на території міста 57 ОМПБр кількість відряджень значно збільшилась.

Однак міський голова Володимир Коваленко запевнив: проект рішення складений за всіма нормативами Бюджетного кодексу.

«Вже наприкінці січня поточного року наша делегація має їхати до Дрогобича. Протягом місяця у нас також було 3 поїздки в зону проведення ООС до бійців 57-ої бригади. У складі делегації був і депутат Олександр Афанасьєв», – прокоментував міський голова Володимир Коваленко.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.