РЕЗУЛЬТАТИ ПІЛОТНОГО ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМНОГО КОМПЛЕКСУ «ВУЛИК».

У травні 2018 року за результатами конкурсного відбору ЦНАПів для участі в пілотному впровадженні інформаційної системи «Програмний комплекс автоматизації Центрів надання адміністративних послуг «Вулик»  м. Нову Каховку оголошено одним з переможців серед 10 міст, що були відібрані з понад 100 учасників із різних областей України.

Після підписання Меморандуму про співпрацю з Державним агентством з питань електронного урядування України, проектом EGOV4UKRAINE та отримання власного доступу до адміністрування послуг, які надаються через ЦНАП м. Нова Каховка з жовтня 2018 року розпочалося активне пілотування та вивчення можливостей програмного комплексу «Вулик» (робота із заявками, картками адміністративних послуг, ведення довідників, статистика та контроль термінів).

І ось наразі можна сказати, що система «Вулик» значно покращує ефективність роботи адміністраторів ЦНАПу з обслуговування громадян, прискорює час прийому відвідувачів та процес отримання адміністративних послуг громадянами та юридичними особами.

«Вулик» базується на «хмарних» технологіях, що дозволяє надавати технічну підтримку дистанційно та швидко без додаткової потреби наймати ІТ-спеціалістів.

Впровадження програмного комплексу забезпечує єдині високі стандарти роботи, сприяє формуванню позитивного іміджу ЦНАПу, надходженню схвальних відгуків та прихильність відвідувачів, що є головним в роботі адміністраторів Центру надання адміністративних послуг.

Начальник ЦНАП Ю.А Орманжи

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.