ДОПОМОЖІТЬ ОДЯГОМ І ВЗУТТЯМ.

Згідно наказу Міністерства соціальної політики України від 30 жовтня 2018 року № 1615, затверджено План заходів щодо діяльності підприємств, установ і закладів сфери управління Міністерства соціальної політики України в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Одним із пунктів щодо виконання Плану заходів є забезпечення соціального захисту бездомних осіб, а саме: поширення інформації щодо адрес місць, установ і закладів, де громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, бездомні особи можуть отримати нічліг, одяг та інші послуги.

На виконання Плану заходів територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) активізовано роботу щодо функціонування діючого банку одягу, взуття для надання допомоги бездомним особам та малозабезпеченим громадянам.

Шановні мешканці міста! У територіальному  центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) при відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги активізовано роботу діючого банку одягу, взуття, білизни, в тому числі зимового асортименту, для надання допомоги безпритульним особам, а також іншим малозабезпеченим громадянам, особам похилого віку,  які з певних причин не можуть придбати нові речі.

Усіх бажаючих поповнити банк одягу, а також людей, що потребують допомоги речами, запрошуємо до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який знаходиться за адресою:

вул. Історична, буд. 18, каб. 6,

телефон :  4 -21 -16.

Директор територіального центру Л.О. Логвінова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.