КНИГА «КАМ’ЯНІ ВИШИВАНКИ» – ВЖЕ В БІБЛІОТЕКАХ МІСТА.

21 січня 2019 року бібліотеки Новокаховської Центральної бібліотечної системи отримали книгу «Кам’яні вишиванки Нової Каховки».

Книга створювалася протягом 3-х місяців авторським колективом у складі: заступника начальника відділу культури і туризму Малиги Я.Є., бібліотечних працівників – Петрової Л.М., директора Новокаховської ЦБС та Сидоренко Р.Ю., заступника директора ЦБС; працівників відділу управління проектами міської ради– Білої Н.О., та Мурушкіної О.О., в рамках грантового проекту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки – патріотичний меседж з минулого – молоді сьогодення»,  та вийшла з друку у грудні 2018 року в ПП «Наддніпряночка».

Книга має гарний дизайн: бордового кольору у сіро-білій суперобкладинці, ілюстрована великою кількістю чудових фотографій, виконаних місцевим фотографом Єванковим А. П. Вона  знайомить  читачів з історією міста Нової Каховки від дня заснування до сьогодення та архітектурними  родзинками міста – «кам’яними вишиванками».

Протягом січня-квітня цього року в усіх бібліотеках Новокаховської ЦБС відбудуться презентації отриманої книги, приурочені 120-річчю від дня народження Григорія Овксентійовича Довженка, художника-монументаліста, автора «кам’яних вишиванок» Нової Каховки. Ця дата буде відзначатися не тільки 22 квітня 2019 року, а протягом всього 2019 року.

Згодом ця книга посяде гідне місце на краєзнавчих виставках та в краєзнавчих фондах бібліотек об’єднаної територіальної громади. А також  може стати наочним посібником для віртуальних мандрівок нашим чудовим містом.

В.о. начальника відділу Я.Є.Малига

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.