ЧЕРЕЗ НОВУ КАХОВКУ ПРОЙДЕ ВЕЛИКА «СОЛЯНА ДОРОГА».

Відтворити відомий чумацький шлях прагнуть громади Херсонщини.

«Соляна дорога» – великий туристично-інфраструктурний проект за підтримки Greenways – міжнародної системи зеленого туризму, маршрути якої проходять вздовж природних коридорів і історичних шляхів.

Маршрут візьме свій початок у Бериславському районі і триватиме кілька днів. Кінцевою зупинкою має стати Лемурійське озеро, незвична рожева вода якого славиться лікувальними властивостями. Серед зупинок: готська столиця Данпарштад, вежа Вітовта, винне шато та руїни палацу князя Трубецького, «Асканія-нова», Північно-Кримський та Каховський канал, гастрозупинки (крафтовий сир, вино, спаржа, шафран).

Загалом, «Соляна дорога» об’єднує 16 населених пунктів та 38 туристичних локацій. У Новій Каховці запропонують екскурсію до ДМК «Таврія», ознайомлять з «кам’яними вишиванками» Григорія Довженка, джерелами і купальнями тощо. У планах – організація тематичних фестивалів і ярмарок, де місцеві майстри зможуть показати своєрідність таврійського краю.

Туристів у нашому місті планують затримувати на 1-2 дні – інфраструктурні можливості Нової Каховки це дозволяють. За попередніми розрахунками, завдяки проекту кількість туристів збільшуватиметься на 30% щороку, а через сплату туристичного збору міська скарбничка поповниться кругленькою сумою.

Меморандум про співпрацю вже підписали влада Бериславщини і Каховщини, а також 8 ОТГ (Тавричанська, Асканія-Нова, Присиваська, Любимівська, Новорайська, Хрестівська, Зеленопідська, Новокаховська). До співпраці активно залучаються і представники бізнесу. Координатор проекту – ГО Агенція регіонального розвитку ТОТГ (керівник Павло Ярмій).

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.