До 80-річчя А.П.Бахути.

«Я з вами, люди!..

Чуєте?.. я йду!»

                     (А.Бахута)

Літературний ранок, присвячений 80-й річниці з дня народження  поета  А.Бахути, відбувся 21 січня 2019 року у бібліотеці міста Таврійськ для учнів 9-х класів ЗОШ №5.

Школярам  запропонували подивитись документальну стрічку «Дотик до чуда», створену Віктором Клімановим, в якій відображено біографію та творчий шлях видатного земляка Анатолія Бахути – лауреата Міжнародної літературної премії ім. О.Кручоних.

Працівники Літературно-меморіального музею А.П.Бахути – Тетяна Лупашко та Наталія Полякова, розповіли учням про надбання творчої спадщини митця та про заходи по вшануванню пам’яті Поета, ім’я якого носить музей.

Робітники бібліотеки м. Таврійськ – Валентина Ярова та Ірина Півторак, розробили чудову виставкову експозицію «Поетичне слово Бахути», присвячену ювілею Анатолія Павловича.

З цієї ж нагоди, 24 січня 2019 року, до музею завітали учні 5-х класів ЗОШ №1, щоб на власні очі побачити предмети історичної та культурної спадщини Поета. Учні оглянули виставкові експозиції, слухали поетичні твори митця, які старанно зібрані та збережені працівниками музею.

Школярі були вражені грою учителя музики, Лариси Янішевської, на мандоліні Анатолія Павловича, що зберігається у музеї.

В.о. начальника відділу Я.Є.Малига

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.