Нова Каховка відзначила День Соборності.

День Соборності і 100-річчя з дня підписання Акту Злуки між УНР та ЗУНР у Новій Каховці відзначили урочистою ходою Дніпровським проспектом від центральної площі міста до пам’ятника Тарасу Шевченку.

 

Школярі та студенти вишикувалися вздовж проспекту з державними прапорами і повітряними кульками синьо-жовтого кольору. У ході пройшли разом керівництво міста, військові, керівники і працівники управлінь, відділів, громадських організацій, комунальних підприємств.

На початку святкової колони молодь і військові оперативного командування «Південь» несли великий прапор України. Біля пам’ятника Т. Шевченку відбувся урочистий мітинг. З важливою для України подією, яка дала початок створенню єдиної (соборної) української держави, громаду привітав перший заступник міського голови Леонід Чурсинов і представник командування «Південь», полковник Василь Галигін. Відбулося спільне виконання Гімну України. А потім на повітряних кульках в небо здійнявся український прапор. До пам’ятника Тарасу Шевченку були покладені квіти від громади міста.

А тим часом на мешканців міста вже чекали у міському Палаці культури. Тут відбувся святковий концерт, в якому творчі колективи представили нові яскраві номери.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.