ПО ТРИ МОЛОДИХ ДЕРЕВЦЯ – ЗАМІСТЬ ОДНОГО СПИЛЯНОГО.

У 2018 році комісією виконавчого комітету розглянуто 108 заяв та звернень юридичних та фізичних осіб з питання отримання дозволу на знесення і обрізку насаджень на території міста на землях комунальної власності.

Нарахована та сплачена відновна вартість зелених насаджень у сумі 20,7 тис.грн.

Кошти від сплати відновної вартості зелених насаджень надходять до міського фонду охорони навколишнього середовища і використовуються на придбання і висаджування молодих насаджень.

Міськими комунальними підприємствами у 2018 році видалено 255 одиниць сухих, аварійних насаджень, виконана санітарна та омолоджувальна обрізка 380 одиниць насаджень. Проведені санітарно-оздоровчі заходи на ділянках міського лісу, пошкоджених пожежами у 2016-2017 роках на площі близько 2,0 га.

Разом з тим, в минулому році було придбано і висаджено на території міста 610 дерев, чагарників, кущів декоративних порід. Придбання насаджень здійснювалось за рахунок коштів міського природоохоронного фонду (30,0 тис.грн).

Зараз проводиться обстеження об’єктів благоустрою зеленого господарства міста з метою визначення потреби в посадковому матеріалі та місць озеленення в поточному році.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.