Чемпіонат Херсонської області з боксу серед юніорів 2003-2004 р.н.

З 24 по 26 січня 2019 року у місті Олешки відбувся чемпіонат Херсонської області з боксу серед юніорів 2003-2004 р.н. Участь у змаганнях взяли понад 80 юних боксерів. Серед учасників були й боксери ДЮСШ Новокаховської міської ради, про це повідомляє Заслужений тренер України з боксу та тренер секції боксу – Царіков Василій Михайлович.

У ваговій категорії до 54 кг вдало виступив учень ЗОШ № 7 Владислав Струміло, який у двох двобіях за явною перевагою отримав дострокові перемоги і посів І місце.

У ваговій категорії до 80 кг учень НВК № 2 Данило Чинений також виступив дуже вдало виборовши І місце та здобув право на участь у чемпіонаті України, який відбудеться у м. Харків в лютому поточного року.

Тренують здібних боксерів майстер спорту міжнародного класу Артем Царіков і Заслужений тренер України Василій Михайлович Царіков. Бажають своїм юним боксерам подальших успіхів у новому 2019 році.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту щиро вітає талановитих юних боксерів та їх тренерів із гарними результатами і бажаємо їм нових перемог у майбутніх Всеукраїнських змаганнях!

Інформацію надав: відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.