У Новій Каховці обговорили питання неформальної зайнятості

29 січня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Засідання проходило під головуванням заступника міського голови Замкового В. М. В роботі засідання взяли участь 10 членів складу комісії.

Так, часто наші бізнесмени демонструють рідкісну винахідливість навіть і  вигадки, аби тільки не платити податки. Тому, головним питанням, що розглядалось на засіданні, було обговорення питання щодо неформальної зайнятості для громадянина Новокаховської територіальної громади, це не тільки індивідуальна, але й сімейна стратегія. Залучення до неформальної діяльності одного або кількох членів родини можна трактувати як своєрідний соціокультурний чинник поведінки у сфері зайнятості, яка дає змогу збільшувати особистий і сімейний дохід.

З запрошеним на комісію громадянином проведена інформаційна-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм чинного законодавства, зокрема, в частині: особи, які мають намір провадити незалежну професійну діяльність, підлягають взяттю на облік як самозайняті особи у контролюючих органах, згідно з чинним законодавством.

На завершення заступник міського голови Замковий В.М. наголосив, що питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення перебувають на постійному контролі комісії з питань легалізації.

Шановні громадяни!  Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі старість, не сприяйте порушенням трудового законодавства.

Шановні працедавці! Не чекайте інспекційного відвідування, своєчасно оформляйте найнятих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату.

Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність.

Інформація надана начальником управління праці та соціального захисту населення О.М. Стоянчук

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.