Літературна вітальня «В океані душ моя душа…»

Міська бібліотека №3 за сприяння бібліотеки ЗОШ №6 провела літературну вітальню «В океані душ моя душа…», присвячену 80-ти річному ювілею Анатолія Павловича Бахути.

Захід проходив в актовій залі школи. Ведучими заходу були учениці 10-А класу: Полонська Анна та Ходаба Леся. Вони розповіли про основні етапи життя та творчості поета. Розповідь доповнювали слайди про дитинство поета, його службу в армії, журналістську, громадську та творчу діяльність.

Учасники заходу, читали його вірші: «Циганканіч» – Кошель Віка, учениця 5-го класу; «Зоря» – Радченко Мартіна, учениця 6-го класу; «Пісня про перепочинок» – Пугачова Іра, учениця 10-го класу; «Піди до друга» – Ренчач Данило, учень 6-го класу та інші.

Нагаєць І.О., провідний бібліотекар міської бібліотеки №3, почитала власний вірш-присвяту А.Бахуті.

На захід була запрошена Лупашко Т.В., директор літературно-меморіального  музею А.П.Бахути. Вона розповіла про роботу музейних працівників з поширення та розповсюдження творчості поета. А саме – екскурсії та заходи присвячені поету, участь у видавництві нових збірок його творів, роботу по організації та проведенню міського фестивалю-конкурсу  «Дотик до чуда» серед дітей та молоді міста тощо.

Діти, які гарно читали вірші поета на заході, виявили бажання взяти участь у фестивалі-конкурсі, який пройде у місті на початку лютого.

Інформацію надано в.о. начальника відділу культури і туризму Я.Є.Малигою

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.