Для участі у конкурсі проектів ДФРР направлено документи важливих об’єктів

Для участі у конкурсі проектів, фінансування яких у 2019 році можливо здійснювати за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку до департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації  направлені пакети документів  важливих для розвитку об’єднаної територіальної громади об’єктів:

  • Будівництво центру надання адміністративних послуг. Загальна вартість робіт – 13 078,929 тис. грн.
  • «Реконструкція існуючої будівлі під дитячий садок по вул. Монастирська, 50 в с. Корсунка». Загальна кошторисна вартість – 5 977,707 тис. грн.
  • «Реконструкція водогонів в/з «Сокіл» в м. Нова Каховка». Загальна кошторисна вартість – 5 461,0 тис. грн.

З метою запобігання техногенним катастрофам на об’єктах комунальної власності, недопущення затоплення місцевості, забезпечення роботи водопровідної мережі та  збереження нормативної  якості води відповідно до  санітарних вимог розроблено проектно – кошторисну документацію   вкрай необхідного  об’єкта: «Будівництво самопливного каналізаційного колектору діаметром 600 мм від перехрестя вул. Дружби –  Маяковського – М.Букіна». Проект проходить комплексну державну експертизу і по її завершенню теж буде переданий для участі у конкурсному відборі проектів ДФРР.

Інформацію надано начальником відділу капітального будівництва С. Гончаренко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.