ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА!

Невдовзі відбудуться вибори Президента України 2019 року.

Просимо Вас заздалегідь подбати про дійсність свого паспорта громадянина України, що гарантує безперешкодне використання виборчого права. Та зверніть увагу на зміни в законодавстві, які почали діяти з 5 жовтня 2018 року.

Зміни полягають в тому, що здійснюється обов’язковий обмін паспорта громадянина України зразка 1994 року на паспорт у формі картки, якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася протягом місяця після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта-книжечки фотокартки.

Термін оформлення паспорта громадянина України у формі картки становить до 20 робочих днів – вартість 279 грн, якщо до 10 робочих днів – вартість 366 грн.

Право голосу на виборах мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося 18 років. Для участі у виборах на території України особа повинна мати при собі паспорт громадянина України (книжечка або ІD-картка), а за межами України – закордонний, дипломатичний чи службовий паспорт для виїзду за кордон.

За додатковою консультацією щодо оформлення документів можете звертатися за тел.. 4-25-16 у Новокаховському міському відділі Управління Державної Міграційної служби.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.