ДРОГОБИЧ НАДІСЛАВ ЛИСТ-ПОДЯКУ НОВОКАХОВЧАНАМ.

На початку лютого у місті-побратимі Дрогобичі побувала новокаховська делегація, яку очолив заступник міського голови Володимир Сироватка. Після повернення нашої делегації  надійшов лист від міського голови Дрогобича Тараса Кучми – зі словами подяки.              
 

 

 

«Шановний Володимире Івановичу!

Багато років поспіль у Дрогобичі проводиться фестиваль різдвяного співу «Колядує Франкове підгір’я». Це дійство є символічним завершенням у нашому місті циклу заходів в межах відзначення Новорічно-Різдвяних свят.

Родзинкою цьогорічного Фестивалю стали виступи творчих колективів з міста Нова Каховка, які вразили дрогобицьких глядачів професійним та колоритним виконанням пісень, колядок та танців.

Сподіваємось, що такі зустрічі стануть доброю традицією, і у нас буде ще не одна нагода обмінятися досвідом і думками.

Щиро вдячні Вам, що делегація з міста Нова Каховка у такому чисельному складі прибула у місто Дрогобич та розділила з нами радість святкувань.

З повагою, міський голова Дрогобича Тарас Кучма»

Нагадаємо, що 2 лютого до Дрогобича завітала численна делегація з Нової Каховки – 36 чоловік, у складі якої перебували представники виконавчого комітету міськради на чолі зі заступником міського голови Володимиром Сироваткою, та творчі колективи, які взяли участь у ХХVIII Різдвяному фестивалі «Колядує Франкове Підгір’я».

До складу делегації увійшли представники: відділу культури і туризму (начальник Наталя Зарудна), відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (начальник Наталія Таран), КП «Агенція регіонального розвитку» (керівник В’ячеслав Костенюк), творчі колективи міського Палацу культури: зразковий ансамбль танцю «Сонечко» (керівник – Заслужений працівник культури України Алла Мельниченко), народна вокально-естрадна студія «Джерела» (керівник Павло Осипенко), вокальне тріо «Горлиця» (керівник – Заслужений працівник культури України Стефанія Олійник).

Крім участі у Фестивалі, делегати з Нової Каховки побували на екскурсіях містом та Ратушею, відвідали заклади освіти, культури та спорту міста Дрогобича, провели зустрічі на рівні заступника міського голови Василя Качмара та керівників структурних підрозділів гуманітарної сфери з метою обміну досвідом, побували на сесії міської ради та привітали з новорічно-різдвяними святами депутатський корпус міськради.

А голова новокаховської делегації Володимир Сироватка і начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна отримали чудову нагоду виступити на сесії Дрогобицької міської ради і привітати місто-побратим від імені керівництва Нової Каховки і новокаховчан. Зокрема, Володимир Сироватка сказав: «Нам було дуже приємно побувати у такому величному і знаменному місті, як ваше –  багате на історичні події і працьовитих людей. Коли ми побачили ваші творчі колективи, почули ці голоси – зрозуміли: Україна багата душею і серцем».

Не стримувала емоцій і  Наталія Зарудна:

«Дякуємо за таку щиру гостинність. Нам все дуже сподобалось. Коли спілкуєшся з кожним із вас – хочеться ще раз сюди повернутися. Кожен знає свою справу: чи то працівники культури, чи то працівники спорту. Ми зрозуміли, що ви плекаєте свої традиції. У нас з вами буде майбутнє! Ви любите своє місто, як і ми любимо своє. А частинку вас ми забираємо з собою».

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.