Новокаховська делегація у Дрогобичі

У неділю, 3 лютого, у Дрогобичі відбувся ХХVIII (28-й) Різдвяний фестиваль «Колядує Франкове Підгір’я».

Цього року на Фестиваль завітала чисельна делегація з Нової Каховки, у складі якої крім творчих колективів перебували й заступник міського голови Володимир Сироватка, начальник відділу культури і туризму Наталя Зарудна, а також начальник відділу сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталя Таран.

Як дрогобичани, так і члени делегації залишилися у великому задоволенні від почутого і побаченого на Фестивалі.

А по від’їзді нашої делегації, міський голова Володимир Коваленко отримав лист вдячності від міського голови Дрогобича Тараса Кучми, текст якого ми приводимо без змін:

Шановний Володимире Івановичу!

Багато років поспіль у Дрогобичі проводиться фестиваль різдвяного співу «Колядує Франкове підгір’я». Це дійство є символічним завершенням у нашому місті циклу заходів в межах відзначення Новорічно-Різдвяних свят.

Родзинкою цьогорічного Фестивалю стали виступи творчих колективів з міста Нова Каховка, які вразили дрогобицьких глядачів професійним та колоритним виконанням пісень, колядок та танців.

Сподіваємось, що такі зустрічі стануть доброю традицією і у нас буде ще не одна нагода обмінятися досвідом і думками.

Щиро вдячні Вам, що делегація з міста Нова Каховка у такому чисельному складі прибула у місто Дрогобич та розділила з нами радість святкувань.

З повагою,

міський голова Дрогобича                                                              Тарас Кучма

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.