Херсонщина створює освітні холдинги

11  лютого на базі Бериславського педагогічного коледжу імені В.Ф. Беньковського пройшла нарада з питань розвитку освіти Бериславського району за участю голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, народного депутата України Олександра Співаковського, представників місцевої влади, науково-педагогічного й студентського колективів  коледжу.

«Раніше 75% випускників їхали навчатися в університети інших областей. Зараз 68%. Тенденція не дуже стрімка, але мотивує працювати й надалі в цьому напрямі. Наша задача створити в області 4 освітні холдинги: аграрний, класичний освітній, політехнічний і морський. Тобто інтегрувати всі коледжі та професійно-технічні училища області з вишами, зробити їх підрозділами для того, щоб дитина могла спокійно після училища здобувати вищу освіту за обраною спеціальністю», – звернувся до присутніх Андрій Гордєєв.

За словами голови облдержадміністрації, президент відзначив ІТ-сферу як найперспективнішу для майбутнього України, і саме тому педагогам слід ознайомлювати студентів із тенденціями сучасності.

У створенні освітніх холдингів Херсонщина стала передовою серед регіонів України. На початку року, наприклад, до Херсонського державного університету приєднався Бериславський  педагогічний  коледж  імені В.Ф. Беньковського.

Джерело: офіційний сайт ХОДА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.