Школи Херсонщини отримають швидкісний інтернет та сучасну комп’ютерну техніку

Про це наголосив 8 лютого під час ХХІІІ сесії Херсонської обласної ради VII скликання директор Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Євген Криницький.

Разом із тим, він звернувся до депутатів усіх рівнів, а також голів районних рад та об’єднаних територіальних громад із пропозицією направити залишки освітньої субвенції у розмірі понад 140 млн грн на підключення закладів освіти області до швидкісного Інтернету, придбання сучасної комп’ютерної та інтерактивної навчальної техніки.

За словами Євгена Криницького, одна з головних реформ країни – реформа освіти: “2019-го у тестовому режимі має запрацювати Національна освітня платформа, де розвиватиметься цифрова освітня екосистема.
Зокрема, на ній розміщуватимуться справжні електронні підручники з віртуальними 3D-матеріалами, інтерактивні лабораторії, віртуальні музеї, форуми для спілкування, системи менеджменту освіти. Херсонські школярі зможуть ними скористатися, якщо матимуть інформатизовані місця навчання. Зараз у закладах освіти підключено до інтернету 4,8 тис. комп’ютерів, а до WiFi тільки 997, із них на селі – 306. І це на 108 тисяч здобувачів освіти”.

Продовжуючи своє звернення він також зазначив: “залишок освітньої субвенції по області – це реальний ресурс для удосконалення змістовної складової освіти, інфраструктури навчального середовища”.

Джерело: офіційний сайт Херсонської обласної державної адміністрації

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.