Питання щодо центру Таврійського госпітального округу може відпасти

Про визначення центру округу йшлося на засіданні госпітальної ради Таврійського госпітального округу, що відбулось нещодавно у Горностаївській центральній районній лікарні.

Серед основних критеріїв для визначення центрального медзакладу округу відмітили високий рівень укомплектованості лікарні медичним обладнанням і її доступність для людей.

За словами голови госпітальної ради, голови Каховської райради Тетяни Тертичної ані Каховська центральна районна, ані Новокаховська центральна міська лікарня за всіма визначеними параметрами “не тягнуть” на центральний медичний заклад Таврійського округу.

Саме ж питання з визначенням центру може відпасти автоматично через зміни, запровадження яких нині розробляються в Міністерстві охорони здоров’я.

“Вони передбачають можливість вибору пацієнтами лікарні для отримання медичних послуг. Та лікарня, в яку звернеться хворий, і отримуватиме на нього відповідне фінансування. Якщо ця норма буде запроваджена, пацієнту не доведеться звертатися неодмінно до центральної лікарні свого госпітального округу. Якщо йому буде зручно — він зможе поїхати до лікарні навіть у Запорізьку область. Особливо це стосується жителів Верхньорогачицького району”, — зазначила Тетяна Тертична.

Джерело: сайт газети “Новий день”

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.