СТВОРЕНО WEB-САЙТ І МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ «КАМ’ЯНІ ВИШИВАНКИ».

У  читальній залі центральної міської бібліотеки пройшов майстер-клас «Використання веб-сайту та мобільних додатків по «кам’яним вишиванкам»  у роботі бібліотек».

Сайт та додатки створені в рамках реалізації проекту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки – патріотичний меседж з минулого молоді сьогодення». 

Директор ЦБС Людмила Петрова та заступник директора Роза Сидоренко розповіли про роботу, що передувала створенню сайту, і про те,  яким чином бібліотечні працівники можуть використовувати його у своїй краєзнавчій роботі з користувачами.

З контентом, що наповнює сайт бібліотекарів, познайомила провідний бібліотекар Ірина Осадча. Вона розповіла про розділи сайту та про матеріали, що в них розміщені. Потім всі разом здійснили  віртуальну екскурсію одним із маршрутів, що пропонуються на сайті.

Людмила Петрова познайомила бібліотекарів з мобільними додатками. Завантаживши на свої смартфони  мобільні додатки  «Кам’яні вишиванки», бібліотекарі здійснили віртуальну «прогулянку» вулицями старого міста,  даючи  відповіді на питання квест-вікторини, пов’язані з «кам’яними вишиванками».

На завершення бібліотекарі  познайомились з виставкою-портретом “Довженко Григорій Овксентійович – творець архітектурного обличчя міста”, яка присвячена 120-річчю від дня народження українського художника, скульптора-монументаліста, автора «кам’яних вишиванок» Нової Каховки.

Отримана інформація стане у нагоді при підготовці заходів по відзначенню у 2019 році 120-річчя з дня народження Г.О.Довженка, завдяки якому перші будинки Нової Каховки 1952-1954 років були прикрашені унікальними розписами.

Начальник відділу Н.С.Зарудна

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.