Нові горизонти Новокаховського політехнічного коледжу.

Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету вважає пріоритетним напрямом діяльності надання можливості студентам закріпити професійні знання, уміння і навички, отримані у результаті теоретичної підготовки, під час проходження практики як в Україні, так і за кордоном. Завдяки укладеним тристороннім договорам з Громадською організацією «Інноваційні технології в освіті» та навчальним закладом Centrum Doradztwa Edukacyjnego (Республіка Польща) «Про спільну реалізацію навчальних програм», студенти коледжу мають можливість підвищити рівень фахових компетенцій на сучасних європейських підприємствах (LG Electronics, Hyundai, KIA, Samsung, Bosch та інші), вдосконалити свій рівень володіння іноземними мовами, розвивати комунікативні навики, що сприяє ефективній підготовці до майбутньої професійної діяльності у сучасних виробничих реаліях.

Днями в коледжі відбулась зустріч зі студентами, які проходили технологічну практику в Польщі. Власне, від них з перших вуст можна було почути про всі переваги, труднощі і загалом професійний досвід такої роботи за кордоном.

Під час своєї розповіді студенти наголосили на привілеях практики за кордоном. Серед багатьох плюсів, напевне, найважливішими є три головні кити, на яких і тримається закордонна практика та загалом навчання в коледжі:

  • здобуття неоціненного практичного досвіду зі спеціальності;
  • удосконалення знань з іноземної мови та спеціальної лексики;
  • формування студента як конкурентоздатного фахівця промислової індустрії, готового до роботи в реаліях сучасності.

Після закінчення практики студенти стають власниками сертифікатів про проходження курсу виробничого навчання за кордоном, що дозволяє розраховувати на більші шанси під час працевлаштування у порівнянні з іншими претендентами.

До того ж, не слід оминати увагою і те, що все це підкріплюється хорошим фінансовим стимулом. Адже проходження цієї практики повністю оплачуване місцевими підприємствами. Окрім суто практичних навичок, у молоді є нагода поєднувати цікаву роботу з відпочинком: відвідувати польські міста, знайомитись з іншою культурою, традиціями, побутом, вчити польську та англійську мови.

Досвід і компетенції під час проходження закордонної практики, яку студенти отримують при навчанні в Новокаховському політехнічному коледжі Одеського національного політехнічного університету, – це успішне формування інноваційного, креативного, досвідченого і конкурентоздатного професіонала своєї справи!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.