ГРОМАДА НАПОЛЯГАЄ НА ВПРОВАДЖЕННІ ПРОЕКТУ «Н2О».

6 лютого відбулися збори спортивної громади міста Нова Каховка. Ініціатором їх проведення виступив головний тренер-викладач вищої категорії з тенісу ДЮСШ «Таврія» Сергій Коровайко.

Ми поцікавилися причиною такої ініціативи.

Ось що відповів Сергій Коровайко: «Обурений метушнею, яка виникла завдяки так званим «активістам», які чомусь дуже негативно реагують на плани міської влади реалізувати проект спортивного комплексу «Н2О». В такій ситуації мовчати неможливо – спортивна громадськість, та й переконаний – всі новокаховчани – з нетерпінням чекають на будівництво комплексу. Місту не вистачає спортивних майданчиків, спортивних залів – потужний комплекс не лише зможе забезпечити необхідними сучасними, облаштованими приміщеннями всіх спортсменів міста, але й дасть унікальну можливість проведення в Новій Каховці престижних змагань найвищого рівня. Крім того, давньою мрією для новокаховчан є басейн – про необхідність його будівництва говорили ще першобудівники міста. І тепер з’явилася чудова нагода реалізувати цю мрію. Тому ми обурені спробами нашкодити втіленню цих планів. І заявити про це вирішили на зборах, проведення яких підтримала вся спортивна громадськість Нової Каховки. Підтвердження цьому – протокол зборів. Переконайтеся самі».

Пропонуємо і вам ознайомитися з протоколом.

                                            «Протокол №1

                       зборів спортивної громади міста Нова Каховка

м. Нова Каховка 06 лютого 2019 року

На зборах присутні: 44 члени спортивної і молодіжної громади, що до неї відносяться (список реєстрації учасників зборів, додаток 1).

У зборах беруть участь: секретар Новокаховської міської ради Лук’яненко О.В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Таран Н.М., директор КП «Акваспорт» Лисенко О.В. та голова Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради Житченко Л.М.

Порядок денний:

  1. Обрання головуючого та секретаря Зборів спортивної громади міста Нова Каховка.
  2. Про стан реалізації та необхідность проекту будівництва нового сучасного спортивного комплексу «Н2О».

По першому питанню:

Слухали:

  1. Коровайка С.В., тренера-викладача з тенісу ДЮСШ «Таврія», який

запропонував обрати головуючим на Зборах спортивної громади – Борідко В.М. Секретарем Зборів спортивної громади –Таран Н.М.

Голосували «за» – 42, «проти»-0, «утримались»-2.

Ухвалили:

  1. Обрати головуючим на Зборах спортивної громади Борідко В.М.
  2. Обрати секретарем Зборів спортивної громади Таран Н.М.

По другому питанню:

Виступили:

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Таран Н.М., яка повідомила, що до відділу надійшло декілька офіційних листів та клопотань від різних громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування разом із підписами батьків спортсменів, зміст яких приблизно однаковий: необхідність створення нового спортивного комплексу, і як наслідок – недопущення закриття проекту з реалізації спортивного комплексу «Н2О», а також багато листів із підписами спортивної громадськості  та молоді міста Нова Каховка щодо підтримки будівництва нового сучасного Центру з олімпійських видів спорту.

Наталія Миколаївна зазначила, що в місті Нова Каховка дійсно існує необхідність будівництва нового сучасного спортивного комплексу, оскільки завдяки стрімкому розвитку фізичної культури та спорту відбувається більша кількість місцевих та обласних змагань одночасно з різних видів спорту, і як результат – не вистачає приміщення для проведення тих чи інших змагань, не кажучи вже про навчально-тренувальний процес вихованців двох спортивних шкіл, які функціонують в місті Нова Каховка, де культивуються 12 різних видів спорту.

Секретар Новокаховської міської ради Лук’яненко О.В. повідомив, що стан реалізації проекту щодо будівництва нового сучасного спортивного комплексу «Н2О», а саме – підготовка та погодження всіх проектних, дозвільних документів виконано на 95 відсотків, про що вчасно повідомляли місцевим ЗМІ, а вони в свою чергу – громадянам міста Нова Каховка. На даному етапі залишилось домогтися державної підтримки з питання фінансування реалізації вищезазначеного проекту, що за прогнозами мало б відбутися вже у 2019 році.

 

Євсєєва Тетяна Миколаївна, яка виступає проти реалізації проекту будівництва нового сучасного спортивного комплексу «Н2О», бо на її думку є порушення норм законодавства, в тому числі вона вважає, що була відсутня обов’язкова процедура громадських обговорень. Вона заявила, що її обманом затягнули на ці збори спортивної громади, і вона не готова виступати зі вказанням конкретних пунктів  статей чинного законодавства, згідно яких, на її думку, відбувається порушення Законів України. Однак на багато численні прохання зібрання спортивної громади висловила свою думку. Вона впевнена, що будівництво проекту в зазначеній зоні є незаконним, і пояснює це тим, що це є паркова зона, яка заборонена для даних споруд, а також архітектура майбутнього спортивного комплексу не відповідає її баченню необхідної побудови на вказаній території.

Депутат Новокаховської міської ради Михайлова О.О. зазначила, що до початку реалізації проекту будівництва нового сучасного спортивного комплексу «Н2О» в місті Нова Каховка двічі проводились громадські слухання з даного питання, на яких було абсолютною більшістю підтримано ініціативу реалізувати проект будівництва нового сучасного спортивного комплексу «Н2О» в місті Нова Каховка. А також висловила думку, що лише зараз Євсєєва Тетяна Миколаївна активно виступає проти реалізації проекту у зв’язку із всебічною підтримкою депутатів-опозиціонерів Новокаховської міської ради.

Ухвалили:

Подати клопотання міському виконавчому комітету та міському голові за підсумками обговорення щодо:

  1. Розглянути всі подані клопотання і підписи від молодіжної (109 підписів) та спортивної громади (343 підписи) міста Нова Каховка, в тому числі від громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування (разом із підписами батьківських комітетів кожної громадської організації – загалом 230 підписів) на підтримку реалізації проекту будівництва нового сучасного спортивного комплексу «Н2О» в місті Нова Каховка згідно існуючого проекту (підписи і клопотання, додаток 2).
  2. Залучити всі можливі необхідні ресурси для найскорішої реалізації проекту будівництва нового сучасного спортивного комплексу «Н2О».

Голосували: «за» – 39, «проти» – 2, «утримались» – 1.

 

Голова зборів  В.М. Борідко

Секретар зборів Н.М.Таран»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.