УПСЗН: ПЕРЕЛІК НАПРЯМКІВ РОБОТИ ВРАЖАЄ.

15 лютого 2019 року відбулись збори трудового колективу управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради (УПСЗН), за участю заступника міського голови  Віктора Замкового.

Традиційне щорічне проведення таких зборів є необхідним, оскільки на них підводяться підсумки роботи управління за минулий рік, обговорюються шляхи покращення роботи та плани на поточний рік. Засідання виявилося тривалим та змістовним, оскільки висвітлювалися всі напрямки роботи.

ЗУПИНИМОСЯ ЛИШЕ НА ДЕЯКИХ З НИХ:

Здійснено фінансування та видатки у сфері соціального захисту з місцевого бюджету – майже 250,7 млн. грн., (у 2017 році – 251,6 млн. грн.);

Здійснено фінансування та видатки у сфері соціального захисту

державного бюджету – 7 млн. грн. (у 2017 році – 4,6 млн. грн.).

Ведеться співпраця з 237 підприємствами, у т.ч. з ОСББ та ЖБК.

З місцевого бюджету надається фінансова підтримка 2 громадським організаціям, у планах на 2019 рік таких організацій вже 3.

Також, управління здійснює заходи, направлені на своєчасність виплати заробітної плати; моніторинг створення нових робочих місць; питання реєстрації колективних договорів та додатків до них.

Окремим питанням стоїть виведення  з  «тіні» прибутків  і стосунків у сфері зайнятості населення шляхом легалізації трудової діяльності. За звітний період проведена інформаційно – роз’яснювальна робота з 622 суб’єктами господарювання, виявлений 431 неоформлений найманий працівник, легалізовано працю 336 осіб, внаслідок чого до бюджету надійшло 225,12 тис.грн.

На обліку в УПСЗН знаходяться 780 внутрішньо-переміщених осіб (ВПО), загальна кількість сімей ВПО – 550.

Соціальними інспекторами обстежено 2650 сімей, виявлено порушень за всіма видами допомог у 168 отримувачів на суму 614 тис 556 грн. Повернуто до бюджету 396тис 152 грн. Боржникам надано 235 претензій.

Також, по Новокаховській міській раді обліковується 20176 осіб пільгових категорій.

За 2018 рік зафіксовано 24 тис 327 звернень, також 13 тис 272 звернення стосовно різних видів державних допомог, 16 тис 090 – з питань субсидій, за рішенням комісій призначено 2532 субсидії. Середній розмір субсидії на неопалювальний період становив 131 грн., а на опалювальний – 1100 грн.

Станом на 01 січня 2019 року отримують субсидії 8070 домогосподарств.

Особи з інвалідністю забезпечуються технічними засобами реабілітації (ТЗР) ЗА НОВИМ ПРИНЦИПОМ: відтепер людина безпосередньо обирає підприємство, яке пропонує ТЗР, управління укладає договори з підприємством та особою з інвалідністю, і як наслідок, підприємство, безпосередньо поспілкувавшись з людиною щодо обмірів, виконує замовлення. Таких замовлень вже виконано на суму майже 2,5 млн. грн.

Оздоровлено 58 осіб за відповідними напрямками на санаторно-курортному лікуванні.

Окремо зазначаємо, що у місті діє МІСЦЕВА ПРОГРАМА РЕАЛІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, яка забезпечує пільги особам з інвалідністю, учасникам АТО/ООС, виплати ветеранам та багато іншого, на суму більш, ніж 4,5 млн. грн.

Управлінням практикується здійснення виїзних прийомів начальника УПСЗН у села, селища Новокаховської міської ради та у місто Таврійськ до людей, яким самостійно важко приїхати до органів соціального захисту з метою вирішення своїх питань. За рік відбулося 12 таких прийомів.

Планів та функцій в УПСЗН дуже багато, про які у стислій формі багато не розповісти, але у нас у всіх є мета, на яку ми працюємо – це забезпечення законних прав та інтересів наших мешканців та громадян.

Начальник управління О.М. Стоянчук

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.