Зміни у призначенні житлових субсидій

20 лютого 2019 року управлінням праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради за участі головного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій Жуваги Ольги Олександрівни проведено семінар-навчання для соціальних робітників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щодо змін порядку виплати житлових субсидій населенню.

Спеціалістом зазначено, що згідно постанови Кабінету Міністрів України № 62 від 6 лютого 2019 року « Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива» всі громадяни, яким призначено виплати з 2018 року, отримають у березні 2019 року готівку для оплати комунальних послуг за лютий 2019р.

Всю субсидію, нараховану за лютий 2019 року в березні перерахують грошовим переказом через Ощадбанк, а пенсіонерам її виплатить Пенсійний фонд України одночасно з пенсією. Відповідно субсидію за березень перерахують в квітні, за квітень – в травні.

Пенсіонери отримають свою субсидію разом із пенсією через банківські відділення або через «Укрпошту».
Кожному одержувачу субсидії, якому призначено допомогу з 2018 року, «Укрпошта» в березні має доставити повідомлення про те, скільки і яким чином надійдуть кошти за субсидією для оплати комунальних послуг.

Присутніми було задано ряд питань щодо нововведень, на які спеціаліст дала конкретні відповіді для донесення інформації громадянам, які знаходяться на обслуговуванні відділенням соціальної допомоги вдома.

Директором територіального центру Логвіновою Людмилою Олександрівною на навчанні обговорено організаційні питання про стан виконання посадових обов’язків соціальними робітниками по наданню соціальних послуг населенню.

Інформацію надав: Територіальний центр соціального обслуговування

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.