ПАМ’ЯТІ АНАТОЛІЯ БАХУТИ: ДОТОРКНУТИСЯ ДО ЧУДА.

32 переможці із двохсот учасників фестивалю-конкурсу «Дотик до чуда» отримали свої заслужені нагороди на гала-концерті, який пройшов 19 лютого в НКВ № 2.

Фестиваль присвятили 80-річчю від дня народження поета-земляка Анатолія Бахути.

Лауреати фестивалю декламували вірші поета, занурювали гостей у вирій класичної музики. Доповнювалися номера яскравими артистичними родзинками: доречною пантомімою, танцювальними замальовками, музичним супроводом. Вигадували різне – тільки аби долучитися до величного творчого спадку Анатолія Павловича.

 А наслідувати є що!

Анатолій Бахута був майстром слова, промовистим читцем. Свої вірші він читав трохи хриплуватим голосом. Тихо, але щиро та переконливо. Ще з самого дитинства за ним «спостерігали Каліопа та Евтерпа» – грецькі богині  епічної та ліричної поезії. Коли поету було у 18 років – його твори з’явились у місцевій пресі, а два роки потому – у республіканській. Тож рівнятись молоді є на що. До того ж, у залі були присутні гості, які особисто знали Анатолія Павловича: були його друзями, працювали разом з ним, його духовні побратими.

Привітати та нагородити учасників мистецького конкурсу прийшли члени журі та шанувальники таланту великого митця: заступник міського голови Володимир Сироватка, начальник відділу культури і туризму Наталя Зарудна, депутати міської ради Сергій Хоменко та Олександр Афанасьєв, голова журі – письменник Олег Олексюк.

Кращих визначили у номінаціях «Художнє читання», «Література» та «Художня творчість». Переможців нагородили дипломами, збірками творів Анатолія Бахути, а також смачними та пам’ятними подарунками від міського голови Володимира Коваленка та депутатів міської ради. Гран-прі фестивалю-конкурсу отримала 9-річна   Аріна Григорчук, учениця ЗОШ № 5, а також студенти приладобудівного технікуму Діана Дорубець та Ігор Корецький за літературно-музичну композицію «Ода Продовженню». Нагороду вручив заступник міського голови Володимир Сироватка, який відзначив: «Сьогодні твори читалися на різні теми: про кохання, дружбу, рідну землю, природу. Дякую всім, хто долучився до вшанування імені Анатолія Павловича».

У фіналі заходу – спалахи фотокамер та безліч світлин, адже наступний захід, присвячений ювілею нашого видатного земляка, відбудеться лише через 5 років.

Ігор Бурлаченко 

Фото Ігоря Бурлаченка і Олександра Афанасьєва

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.