НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС: ЗМАГАЛИСЯ УЧНІ ТА СТУДЕНТИ.

24 лютого 2019 року в спортивній залі Новокаховського коледжу Таврійського Державного агротехнологічного університету відбулась відкрита першість міста Нова Каховка з настільного тенісу серед студентської та учнівської молоді, присвячена Дню заснування міста Нова Каховка.

Відкрив змагання головний суддя – тренер-викладач ДЮСШ “Таврія” та суддя міжнародної категорії Валерій Дружинін Валерій та головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Артем Дзюба.

За перемогу змагалися команди п’яти навчальних закладів: Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету, Новокаховського приладобудівного технікуму, Новокаховського коледжу Таврійського Державного агротехнологічного університету, Новокаховського професійного електротехнічного ліцею та Новокаховського професійно-технічного училища № 14. Згідно з положенням про змагання, до складу команд входили 2 юнаки, 2 дівчини, 1 тренер-представник. Змагання проводились в особистих та парних розрядах окремо серед юнаків та дівчат.

За підсумками першості та запеклої боротьби призові місця в особистих розрядах посіли:

Серед юнаків:

І місце – Притика Дмитро (НК коледж ТДАУ);

ІІ місце – Солоп Денис (НК коледж ТДАУ);

ІІІ місце – Польовий Ігор (Новокаховський приладобудівний технікум).

Серед дівчат:

І місце – Кривошеєва Катерина (НК коледж ТДАУ);

ІІ місце – Канивець Юлія (НК коледж ТДАУ);

ІІІ місце – Вознюк Анна (НК політехнічний коледж ОНПУ).

За підсумками не менш напруженої боротьби призові місця в парних розрядах посіли:

Серед юнаків:

І місце – Притика Дмитро та Солоп Денис (НК коледж ТДАУ);

ІІ місце – Польовий Ігор та Грохольський Максим (Новокаховський приладобудівний технікум);

ІІІ місце – Дем’янюк Володимир та Литвиненко Олександр (Новокаховське професійно-технічне училище № 14).

Серед дівчат:

І місце – Кривошеєва Катерина та Канивець Юлія (НК коледж ТДАУ);

ІІ місце – Вознюк Анна та Шмиріна Юлія (НК політехнічний коледж ОНПУ);

ІІІ місце – Гриценюк Валентина та Лебеденко Валерія (Новокаховський приладобудівний технікум).

На нагородження завітали начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран та директор ДЮСШ «Таврія» Ольга Носаньова. Вітаючи спортсменів, Наталія Таран наголосила: ініціатива проведення змагань з цього виду спорту належить студентській раді при міському голові (голова Анастасія Жила, відповідальна за спортивний сектор –  Вікторія Магдич). Начальник відділу привітала студентів із успішним закінченням змагань, подякувала всім учасникам за старання і привітала всіх напередодні Дня народження Нової Каховки. Відбулася церемонія нагородження. Всі переможці – в особистих та парних розрядах – отримали грамоти та медалі.


Щиро вітаємо переможців змагань, вдячні всім учасникам та тренерам-представникам команд вищезазначених навчальних закладів за підготовку спортсменів до відкритої першості з настільного тенісу, присвяченої дню народження Нової Каховки!

Міський відділ сім’ї, молоді,  фізичної культури та спорту

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.