Twenty One Pilots – « Я піду з тобою».

У кожного покоління – свої кумири, свої музичні уподобання, свої улюблені пісні, без яких свого життя вже не уявляєш. заради концерту улюбленого гурту готовий мчати за тисячу кілометрів, аби побачити і почути своїх улюбленців, заспівати разом з ними і з численним гуртом таких, як і ти, фанатів. дивовижне відчуття, коли співає увесь зал. Коли під захоплюючі мелодії улюблених пісень сотні фанатів запалюють вогники. 

І  це відчутття єднання на одній хвилі – надзвичайне!  І  потім згадуєш  про ці враження вже своє життя… погодьтеся, ці відчуття знайомі кожному – хто пам’ятає свою юність. І  тим, кому сьогодні 14-18 років. Які гурти стали для них кумирами? Заради кого вони ладні місяцями чекати на омріяний концерт, заздалегідь купувати квитки на потяг, мчати на виступ своїх улюбленців за тисячу кілометрів? Про таку здійснену мрію і про своїх кумирів нам  написала новокаховчанка Катерина Лев, яка впевнено оволодіває журналістською майстерністю.

«Коли всі, кого ти думав, що знаєш,
Зрадили твій бій, я піду з тобою.
Ти дивишся в темний зал –
Я візьму свій ліхтар і піду з тобою» – співає американський гурт «Twenty One Pilots».

Вперше я почула про  цей гурт приблизно 3 роки тому, вирішила познайомитися з їх творчістю ближче – і за один вечір прослухала весь альбом. Twenty one pilots- американський дует з Колумбусу, штат Огайо, у складі двох чоловік. Тайлер Джозеф- соліст, який співає, пише пісні, грає на піаніно, гітарі та укулеле, та Джош Дан- барабанщик, який пише музику та на повну відіграє кожну партію. Перший музикальний гурт, який мені запав у душу та став найулюбленішим.

Мабуть, вас зацікавило, що ж особливого у цьому гурті, про що їх пісні. Я була дуже здивована, зрозумівши, що їх пісні дуже не схожі на ці сучасні та популярні, які просто штампують заради грошей. Навпаки, «Пілоти», як їх називають фанати, відверті і справжні! У своїх піснях вони  пишуть, що кожен з нас та його життя дуже важливі. Як важко, але так потрібно не втратити самого себе та боротися з проблемами. Досягати поставлених цілей, поважати та любити своє «Я». Назва гурту Twenty One Pilots пов’язана із п’єсою Артура Міллера «Всі мої сини». За сюжетом, під час Другої світової війни підрядник надіслав до Європи браковані запчастини для літаків, хоча знав про це, але вирішив зекономити, не витрачаючи кошти на виправлення помилки. Внаслідок цього загинув 21 пілот. Ця історія нагадує учасникам гурту – Джозефу і Дану, що вони повинні уникати легких шляхів і повинні жити, керуючись принципами. Бо погано зроблена справа може коштувати комусь життя…

Фанати – одна з найважливіших складових, яку «Пілоти» дуже цінують. Величезний гурт прихильників, які мешкають майже в кожній країні світу. Які є прихильниками думок Тайлера, підтримують та цінують творчість гурту. І просто неймовірно цікаві, талановиті та гарні люди – активні на концертах, у соц. мережах, підтримують один одного та улюблених «Пілотів».  Мені також пощастило знайти собі справжніх друзів. Людей, яких об’єднують спільні інтереси, одна любов до музики. Ті, з ким так хотілося зустрітися та разом потрапити на концерт. Але все це ще довго залишалося великою, але нездійсненною мрією.

І от літо 2018 року, звичайний день. Майже. Я відкриваю інтернет – та бачу таку бажану новину! Серце схвильоване від того, про що читаю: «Гурт «Twenty one pilots» після тривалої перерви випустив кліп на нову пісню та оголосив країни, які відвідає у новому турі. У цьому списку є і Україна. Концерт відбудеться у Києві, 30 січня. Встигніть замовити квитки». У мене сльози на очах, але тепле відчуття у серці. Не можу повірити, що дочекалася! Мрія ще ніколи не була так близько!

Наступна неділя була дуже важкою: адже тепер постало питання, де взяти гроші на білети. Я дуже боялася, що не встигну купити! Що всі квитки будуть продані! І цей шанс не буде використано! Важко повірити, але я й справді не могла думати ні про що інше!  Дякую моїй сім’ї, яка не залишилася осторонь, зрозуміла наше із сестрою захоплення і допомогла нам придбати квитки! Ми раділи неймовірно! Тепер залишалося чекати – півроку до омріяного концерту! Час ще ніколи не спливав так повільно! А потім – квитки до Києва. І 28 січня ми вирушаємо у подорож! І це неймовірно – є можливість не лише побувати на концерті, але здійснити мандрівку столицею. Станції метро, Хрещатик і Майдан Незалежності, історичні пам’ятки, пам’ятні місця, спілкування з привітними киянами, зустріч з рідними, які мешкають у Києві, прогулянки Подолом, солодкі сувеніри на згадку… Але головна мета – концерт. І ця подія ось-ось здійсниться!
Нарешті – 30 січня. Я з самого ранку слідкую за соц. мережами, дивуюся величезній черзі, що вже стоїть біля Палацу Спорту: сотні глядачів – а це переважно мої ровесники, не дивлячись на холод, прийшли сюди вже з 7 ранку, і, рятуючись теплими напоями, танцями та співами, очікували, щоб в числі перших потрапити до Палацу на концерт. Особливо хвилювалися глядачі фан-зони – кожен хотів стати ближче до сцени, щоб побачити своїх кумирів.

Ми виходимо зі станції метро та спостерігаємо за неймовірним дійством: величезна кількість людей та черги, довжиною у кількасот метрів. Жовтий- особливий колір, який символізує новий альбом та творчість «Пілотів». У декого – жовті шапки,  яскраві шнурки на взутті,  або навіть жовте волосся. У кожного ти можеш побачити жовтий скотч на штанях або рукавах пальто. Всі в нервовому очікуванні. Перебуваючи у черзі, ми встигли познайомитися зі своїми ровесниками з різних міст – це цікаві і веселі люди. Якщо пройтися трохи вперед, до черги у фан-зону, ти обов’язково почуєш, як  співають різні пісні улюбленого гурту. Всюди панує дух свята.

Нарешті наближаємося до входу, нас перевіряють металошукачами. Із собою можна брати лише пляшку води – не більше 0,5 літра. Знаходимо наші місця – сцену видно звідти чудово! Самі місця у залі виявилися набагато кращими, ніж можна було уявити. Чекаємо, поки до зали увійдуть численні глядачі. Ті, хто вже зайняв свої місця, очікуючи початку концерту, починають співати  гімн України. Вражає! І нарешті – початок концерту: жовті вогні під час виконання пісень, Тайлер у кількох метрах від нас, звертається до фанів українською мовою – глядачі у захваті. Із задоволенням реагуємо на звернення кумирів, на виконання улюблених пісень – співаємо разом так, що зривається голос. Яскраві емоції, сотні жовтих вогників у залі, відчуття спільного захоплення творчістю талановитих виконавців – неймовірне відчуття! Мрії збуваються!

 …Можливо комусь здається, що це абсурд та просто юнацький максималізм. Ви скажете: невже варто так захоплюватися якимось гуртом, так сильно бажати їх побачити та почути? Можливо, і не варто. Можливо, це й дурниці, але ті справжні та непідробні емоції, які я відчувала, які відчували сотні глядачів і повністю заповненій залі – це враження і спогади на все життя!

 Тривога, що не встигну придбати білет. Тривале очікування, радість та сльози щастя. Нові прекрасні люди, які зустрілися на моєму шляху. Дні після концерту, коли важко погодитись з тим, що ця подія закінчилася. І як наслідки – величезний заряд життєвої сили, бажання ставати кращою, жити далі і досягати своєї мети. І розуміння важливого відкриття:  якщо люди, яким я так вдячна, чия музика назавжди у моєму серці, змогли пройти такий важкий шлях до визнання, то і я обов’язково зможу. Дякую за ще один яскравий  момент мого життя!».

Майбутній журналіст Катерина ЛЕВ

Ось такі враження 15-річної новокаховчанки. Сподіваємось, що багатьом з вас – фанатів вітчизняних і зарубіжних гуртів та виконавців – відомі ці відчуття, це бажання почути своїх кумирів як то кажуть «в живу», вивчити напам’ять всі їх пісні, отримати від них автограф, і на видному місці у своїй кімнаті розмістити їх фото. Знайомі бажання. І добре, що є такі гурти – здатні розбудити почуття юної особи. І мотивувати подальше бажання активно жити, розкривати власні таланти, прагнути до здійснення заповітної мрії, незважаючи на перепони і труднощі. Це позитивний фанатизм, який пробуджує в юному серці великі прагнення. Як добре, що в житті кожного покоління були такі кумири. Як добре, що є вони і у нинішньої молоді.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.