Шедеври Нової Каховки – «кам’яні вишиванки».

Хочеш для душі обновки

І полинуть серцем ввись?

Приїзди в Нову Каховку –

Містом-красенем пройдись…

                                            В.І. Смолій.

В рамках реалізації проекту “Кам’яні вишиванки Нової Каховки — патріотичний меседж із минулого молоді сьогодення” наприкінці  лютого центральна міська бібліотека провела слайд-презентацію книги «Кам’яні вишиванки Нової Каховки»  та краєзнавчий гід «Місто з будинками у вишиванках».

На краєзнавчий гід  «Місто з будинками у вишиванках»  запросили учнів шостого класу ЗОШ №4. Бібліотекарі Сембратович С.Л. та Акулова В.М.  провели дітям  віртуальну подорож містом Нова Каховка.  Гідом у подорожі стала книга-альбом «Кам’яні вишиванки Нової Каховки». Книга-альбом розрахована на широке коло читачів, але найважливіше її завдання залучити молоде покоління до збереження та відновлення неповторної творчості на камені, що залишилась нам у спадок від талановитих і небайдужих першобудівників Нової Каховки.

На слайд-презентацію книги «Кам’яні вишиванки Нової Каховки» завітали студенти Новокаховського  коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету.

Передивляючись презентацію, молодь ще раз побачила прекрасні споруди,  якими пишаються новокаховчани – Палац культури, Літній театр, та знаних людей, завдяки яким місто набувало досконалого та чудового вигляду.

Пізнавальною для присутніх стала інформація, що одним із відомих творців архітектурного обличчя міста Нова Каховка був український художник, скульптор-монументаліст Григорій Довженко.

Після ознайомлення із книгою студенти, аби переконатись, що і вони тепер знаються на історії міста, пройшли квест.

Бібліотекарі також познайомили молодь із сайтом, присвяченим «кам’яним вишиванкам»,  де можна самостійно проходити екскурсійні маршрути та який містить багато корисної інформації про місто і його архітектуру.

Завдяки проведеним  заходам  молодь зрозуміла, що наше молоде місто має свою унікальну історію, яку варто пам’ятати, пишатися нею і намагатися внести свій вклад у її розквіт.

Начальник відділу Н.С.Зарудна

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.